in ,

Torbalı’da taksi ve minibüsler dezenfekte edildi

Torbalı Belediyesi, dünya genelinde etkili olan ve Türkiye’de de yayılan korona virüsüne karşı gerekli tedbirleri artırarak devam ediyor

torbalida-taksi-ve-minibusler-dezenfekte-edildi

Torbalı Belediyesi, dünya genelinde etkili olan ve Türkiye’de de yayılan korona virüsüne karşı gerekli tedbirleri artırarak devam ediyor. Bu kapsamda, Torbalı’da faaliyet gösteren ticari taksiler ve toplu taşıma amacıyla kullanılan minibüslerin dezenfektasyonu yapılarak halkın daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmeleri sağlanıyor. Torbalı Belediyesi yetkilileri “Torbalı’da dezenfekte edilmemiş tek bir toplu taşıma aracı bile bırakmayacağız. Şoförler Odası iş birliği ile belirli periyotlarda şehir içi, Torbalı-İzmir dolmuşları ile ticari taksileri dezenfekte ediyoruz” diyerek, dezenfekte çalışmalarının aralıksız şekilde sürdürüldüğünü kaydetti.

ŞOFÖRLER ODASINDAN BAŞKAN UYGUR’A TEŞEKKÜR

Torbalı’da koronavirüs ile mücadelesini aralıksız sürdüren Torbalı Belediyesi hizmet binaları, ibadethaneler, meydanlar ve park gibi sosyal alanlarla birlikte dezenfekte çalışmalarına toplu ulaşım araçlarıyla devam ediyor. Torbalı Belediyesi’ne dezenfektasyon desteği için teşekkür Torbalı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cıva İsmail Akman, “Dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği korona virüsünden tüm insanlığın kurtulmasını temenni ediyorum. Ülkemizin ve toplumun geleceği atacağımız ve yapacağımız adımlarla ölçülecektir. Torbalı Belediyesi tarafından bugün bir kez daha araçlarımız tek tek dezenfekte ediliyor. Dezenfekte çalışmaları belirli periyotlarla devam edecek. Destekleri için Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’a teşekkür ediyorum” dedi.

filistinliler-isgalin-72-yilinda-ramallahta-bir-araya-geldi

 Filistinliler işgalin 72. yılında Ramallah’ta bir araya geldi

milli-savunma-bakani-akar-celplerin-5-haziranda-baslamasi-planlaniyor

Milli Savunma Bakanı Akar: Celplerin 5 Haziran’da başlaması planlanıyor