in , ,

Tüm zamanların en iyi Türk’ü İzmirli yüzücü kalbine İzmir’i yazdı

Fenerbahçe’nin İzmirli yüzücüsü Emre Sakçı rekorları alt üst etti. Sakçı kalbinin üzerine yazdığı İzmir yazısını elleri ile kalp içine alarak bir nevi kentine geçmiş olsun mesajı gönderdi

tum-zamanlarin-en-iyi-turku-izmirli-yuzucu-kalbine-izmiri-yazdi

Budapeşte’de düzenlenen, havuzun şampiyonlar ligi olarak bilinen Uluslararası Yüzme Ligi‘nde (ISL) , Fenerbahçe’nin İzmirli yüzücüEmre Sakçı rekorları alt üst etti. Bugün yapılan 50 metre kurbağalama branşında Sakçı dünya şampiyonu rakiplerini geride bırakarak, yeni kendine ait olan Avrupa Rekoru’nu geliştirererek şampiyon oldu. Antrenörü Türker Oktay ile uzun bir hazırlık maratonunun ardından 2021 de düzenlenecek olimpiyatlar için vize alma başarısı gösteren Sakçı bir çok Türk rekorunu da elinde bulunduruyor.

Yarış bitiminde, geçtiğimiz günlerde İzmir’de yaşanan 6.9’luk deprem felaketini de unutmayan yüzücü Emre Sakçı kalbinin üzerine yazdığı İzmir yazısını elleri ile kalp içine alarak bir nevi kentine geçmiş olsun mesajı gönderdi. Sakçı’nın bu yarışı ile dünya rekorunu kırmasına sadece 4 salise kaldı.
Mehmet Güçlü Güler

Fotoğraf: BeinSport

depremzedeler-icin-4-noktada-camasirhane-kuruldu

Depremzedeler için 4 noktada çamaşırhane kuruldu

12-yasinda-oldurulen-hande-cinkitasin-katili-oz-baba-ve-uvey-anne-cikti

12 yaşında öldürülen Hande Çinkitaş’ın katili öz baba ve üvey anne çıktı