in ,

Urla’da yol çalışmaları yıl boyunca sürdü

Urla Belediyesi ilçenin dört bir yanında yatırım seferberliği başlatarak, vatandaş odaklı hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

urlada-yol-calismalari-yil-boyunca-surdu

İlçenin dört bir yanında yatırım seferberliği başlatarak, vatandaş odaklı hizmetlerine hız kesmeden devam eden Urla Belediyesi, 2022 yılında mevcut yolların standartlarının iyileştirilmesi ve yenilerinin eklenmesi konusunda ciddi çalışmalar yürüttü. Bu bağlamda; bitümlü sıcak asfalt serimi, sathi kaplama ve kilit parke çalışmaları yıl boyunca devam etti. Aralıksız bir şekilde sürdürülen çalışmalar ile altyapısı tamamlanan ve yıllardır bozuk olan yollar daha konforlu ve modern bir hale geldi. 2022 yılı içerisinde 60 bin metrekare sıcak asfalt, 120 bin metrekare sathi kaplama ve 100 bin metrekare kilit parke çalışması yapıldı.
Urla Belediyesi olarak halkımızdan gelen talepler ile tespit ettiğimiz eksiklikler konusunda yıl boyunca ciddi manada çalışmalarımız oldu diyen Belediye Başkan v. Kaymakam Murtaza Dayanç; “Amacımız; Urla Belediyesini aktif olarak hizmet üreten bir belediye haline getirmek. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak. Devletimizin kaynaklarını ilçemiz ve vatandaşlarımız için kullanıyoruz. Bizler sorumluluğumuzu biliyor ve bu kapsamda hizmetlerimizi yürütüyoruz. Çalışmalarımız 2023 yılında da tüm hızıyla devam edecektir.” dedi.

izmirde-torbacilarin-koku-kurutuluyor-gozaltina-alinan-68-kisiden-27si-tutuklandi

İzmir’de özel harekat destekli sentetik ecza operasyonu! Gözaltına alınan 68 kişiden 27’si tutuklandı

adliye

İzmir’de babanın, kızlarına istismardan 70,5 yıl hapse çarptırıldığı kararın gerekçesi açıklandı