in ,

‘VIP mobil vezne’ vatandaşın hizmetinde

Karabağlar Belediyesi envanterinde bulunan VIP araç, Karabağlar’da evlerinden çıkamayanlar için mobil vezne olarak kullanılıyor

vip-arac-vatandasin-hizmetinde

Koronavirüs salgınına karşı etkin ve sistemli bir mücadele yürüten Karabağlar Belediyesi, vatandaşlara desteğini de sürdürüyor. Son olarak başkanlık makamlığı envanterindeki VİP minibüs, salgın kısıtlamaları kapsamında ya da engelli olan vatandaşların evlerinde hizmet alabileceği “mobil vezneye” dönüştürüldü. Baştan sona gözden geçirilen araca, amaca uygun yeni donanımlar eklendi.

Koronavirüs salgınının ülkemizdeki yayılmasını önlemek amacıyla alınan önlemler kapsamında sokağa çıkma yasağı uygulanan 65 yaş üstü vatandaşlarla, kronik rahatsızlığı nedeniyle ya da engelli olduğu için evlerinden çıkamayanlar, “mobil vezne” hizmetinden yararlanabiliyor. Böylece, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam gibi vergileri ödemek isteyen bu kapsamdaki vatandaşların, belediyeye kadar gelmesine gerek kalmıyor.

“Mobil vezne” hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, hafta içi 09.00-16.00 saatleri arasında 0 232 414 78 75, 0 232 414 78 68 ve 0 232 414 81 61 numaralı telefonları arayabilecek. Vergi ödemeleri, nakit veya kredi kartıyla yapılabilecek.

turkiye-arjantinde-mahsur-kalan-ukrayna-vatandaslarini-tahliye-etti

Türkiye, Arjantin’de mahsur kalan Ukrayna vatandaşlarını tahliye etti

rekabet-kurumundan-29-sirket-hakkinda-sorusturma

Rekabet Kurumu’ndan 29 şirket hakkında soruşturma