in ,

‘Yaptığımız çalışmaları daha da güçlendireceğiz’

‘Kırılmaz Kalem Ziyaretleri’ başlatan CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, “Biz siyasetçiler, yaptığımız işleri yerel basının sayesinde vatandaşlarımıza duyuruyoruz” dedi

yaptigimiz-calismalari-daha-da-guclendirecegiz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Ege Telgraf Gazetesi’ni ziyaret etti. ‘Kırılmaz Kalem Ziyaretleri’ kapsamında, Ege Telgraf Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdür Aylin Suphandağlı ile bir araya gelen Gruşçu’ya CHP Konak İlçe Yöneticisi Dilan Güneş Baskan ve Basın Sorumlusu Barış Özdil de eşlik etti.
Görüşmede, yerel basının yaşadığı sorunlar değerlendirilirken, Gruşçu yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Bu dönemde yönetimini ağırlıklı olarak gençlerden oluşturduklarını belirten Gruşçu, “Türkiye’de bir seçimden diğerine, seçmen sayısına ortalama 1,5 milyon gencin eklendi. Bir sonraki dönem bu sayı daha da katlanarak ilerleyecektir. Siyasette gençlerin bir yerlere gelmesini ve siyaset içinde yer almasını çok önemsiyoruz. Z kuşağını doğru analiz eden, sorunlarını, beklentilerini bilen ve bu kesime yönelik politikalar üreten siyasi partiler, gelecek seçimlerde çok daha avantajlı olacak. O yüzden biz de çalışmalarımızda gençlere ağırlık gösteriyor, onların da fikirlerini alarak ilerliyoruz” dedi.
“Şehrimizde yerel basının içinde bulunduğu durumun farkındayız. Özellikle gazetelerin eskisi gibi daha fazla evlere girmesi ve okuyucu kitlesinin artırılması şart” diyerek açıklamalarını sürdüren Gruşçu, “Bu konuda yerel yönetimlere, siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına büyük bir iş düşüyor. Biz siyasetçiler, yaptığımız işleri ağırlıklı olarak yerel basının sayesinde vatandaşlarımıza duyuruyoruz. Yerel basın, halka haber ihtiyacı sağladığı kadar bizlere de yol gösterici bir yol üstleniyor. Bundan sonraki süreçte yerel basına daha da önem verecek, onlarla yaptığımız çalışmaları daha da güçlendireceğiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

konaktan-torosgucune-sampiyonluk-primi

Konak’tan Torosgücü’ne şampiyonluk primi

19-yasindaki-kayip-kizdan-annesine-yetis-cagrisi

19 yaşındaki kayıp kızdan annesine ‘yetiş’ çağrısı