in ,

Yeni fuarlarla vites yükseltiyor

İZFAŞ tarafından düzenlenecek birbirinden önemli fuarlarla İzmir, önemli sektörlerden binlerce profesyoneli ağırlayacak

izmir-fuari

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılında hayata geçirilen, açılışından bu yana İzmir fuarcılığına büyük katkı sağlayan Fuar İzmir 2020’ye hareketli bir başlangıç yaptı.

Modaya yön veren IF Wedding Fashion İzmir- 14. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ve deri sektörünü buluşturan Leather & More – 3. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı ile binlerce sektör profesyonelinin buluştuğu İzmir, önümüzdeki aylarda da hareketli günler geçirecek. Doğal taştan tarıma, otelcilerden mobilyacılara, bilimsel buluşmalardan gastronomik lezzetlerin yer aldığı birçok sektörün buluşma noktası Fuar İzmir olacak. İZFAŞ ve misafir fuarcılık şirketleri tarafından düzenlenecek fuarlarla birlikte, İzmir ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlanacak.

MİSAFİR FUARLAR

Fuar İzmir, misafir fuarlarla birlikte gücüne güç katıyor. Yarın başlayıp 9 Şubat’a kadar sürecek Agroexpo – 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı; tarım makinelerinden hayvancılığa ve daha birçok tarım dalıyla sektöre hitap edecek. 19 – 22 Şubat’ta ise otel ekipmanlarının tanıtılacağı HORECA – Otel Ekipmanları Fuarı düzenlenecek. Mobilya sektörü MODEKO – 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda, evcil hayvan sevenler Pet İzmir 2020 – 4. İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı’nda, plastik üreticileri PlastPak İzmir 2020 – 3. Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzeme Fuarı’nda buluşacak. Misafir fuarlar, yılın ikinci yarısında da Fuar İzmir’de düzenlenmeye devam edecek.  (Haber Merkezi)

besiktastan-goztepe-aciklamasi

Beşiktaş’tan Göztepe açıklaması

yaris-atina-siddet-canli-yayina-yansidi

Safkan at ‘Can’a uygulanan şiddetin cezası belli oldu!