in ,

Yenilenen Barış Sokak açılıyor

Narlıdere Belediyesi, ilçenin en işlek merkezlerinden olan Barış Sokak’ta, belediye imkanlarıyla sürdürdüğü yenileme ve yayalaştırma çalışmalarını tamamladı

yenilenen-baris-sokak-aciliyor

Narlıdere Belediyesi, esnafın ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Barış Sokak için sürdürülen yenileme ve yayalaştırma projesini tamamladı. Sokağın günü birlik ziyaretçi sayısını artırmak ve yeni bir ‘çarşı’ yaratmak için yapılan çalışmalarda altyapı eksikleri giderildi, kilit parke taşı ve su kanallarının döşemeleri gerçekleştirildi. Bina cepheleri tek tip boyandı ve peyzaj çalışmalarıyla sokağın çehresi tamamen değişti.Aydınlatma sistemlerinin de yenilenmesinin ardından Barış Sokak, Narlıdere’nin yeni “sevgi yolu” oldu.

AÇILIŞ YARIN

Barış Sokak 15 Haziran Pazartesi günü (yarın) eski belediye binasının arka tarafında gerçekleştirilecek tören ile hizmete sunulacak. Yenilenen yüzüyle vatandaşların da beğenisini kazanan sokağın açılışının ardından, Ahmet Piriştina Demokrasi Meydanı’nda, Slow Food’un simgesi olan ‘salyangoz’ heykeli de açılacak.

“İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Güzel günlerde bir arada olmak için ilçemizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Barış Sokak yenilenen yüzüyle Narlıderelilere hayırlı olsun” dedi.

baskan-karakayali-ornek-bir-dayanisma-gosterdik

Başkan Karakayalı: Örnek bir dayanışma gösterdik

pandemi-surecinde-donusebilen-mekan-tasarladilar

Pandemi sürecinde dönüşebilen mekan tasarladılar