İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay'ın, kentteki yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen "Hızlı Eylem Planı" çerçevesinde, ilk 180 günlük görev süresinde başlattığı yol bakım, onarım ve asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor. Başkan Tugay’ın talimatları doğrultusunda İZBETON bünyesinde kurulan özel ekipler, kentin dört bir yanında asfalt yama, parke tamiri ve asfalt serim işlemleri gerçekleştiriyor. Ekipler, gece gündüz demeden çalışarak İzmir'in yollarını daha konforlu hale getirmek için çaba sarf ediyorlar.

KEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ BÖLGESİNDE ASFALT ÇALIŞMALARI

İZBETON ekipleri, Kemalpaşa’nın 8 Eylül Mahallesi’nde bulunan 19 Mayıs Caddesi’nde asfalt yenileme çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda, 500 metre uzunluğundaki yola toplamda 1.200 ton sıcak asfalt serilecek. Çalışmalar tamamlandığında, yol konforu artacak ve Kemalpaşa Devlet Hastanesi'ne erişim daha da kolaylaşacak.

05.07.2024 5854D6Cf B0F5 4943 A6F2 59E6B090D6Fa

GÜMÜLDÜR’ÜN ANA ARTERİNDE YENİLEME

Menderes ilçesinin Gümüldür Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı da yenileme çalışmaları kapsamında ele alınıyor. 1,5 kilometre uzunluğundaki bu önemli arterde, 7 bin ton sıcak asfalt serilerek yol daha güvenli ve konforlu hale getirilecek.

Bayraklı’da okulların dezenfekte çalışmaları başladı Bayraklı’da okulların dezenfekte çalışmaları başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü bu çalışmalar, kent sakinlerine daha rahat ve güvenli bir ulaşım imkanı sunmayı hedefliyor.

Kaynak: Bülten