SAFANUR ÖZTÜRK/ EGE TELGRAF- Özel Çamlaraltı Koleji, üçüncü Bahar Kermesi’ni düzenledi. Alliance Restaurant’ta yapılan kermesin geliri bu yıl Doktor Behçet Uz Çocuk Vakfı’na bağışlanacak. Yoğun katılımın olduğu etkinlik Özel Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü ve 3. Kuşak Temsilcisi Gülçağ Gençer’in konuşmasıyla başladı. Gençer katılımcılara teşekkür ettiğini söyleyerek, kolej olarak bu tarz etkinliklerin içinde olmaktan gurur duyduğunun altını çizdi. Konuşmasının ardından katılımcılara Teşekkür Belgesi’ni takdim eden Gençer, “Kadınların emeğinin de yaptıkları çalışmaların da böyle ortamlarda sergilenmesi çok anlamlı. Bu bağlamda kadın bir yönetici olarak kadınlarımıza da sahip çıkıyoruz” dedi.

İki grup arasında silahlı kavga: 2 yaralı İki grup arasında silahlı kavga: 2 yaralı

1Cfcc95E 8D1A 46Fd 9Dd9 C9Ebee64B8Ae

‘KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ’

Doktor Behçet Uz Vakfı’nın yararı için 34 katılımcıyla bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyleyen Gençer, “Çamlaraltı Koleji olarak bu tarzdaki sosyal sorumluluk projeleri kapsamında hem velilerimizin hem de mezunlarımızın, ihtiyaç yardımı olan STK’larla iş birliği yapması çok anlamlı. Çünkü biz de İzmir’in köklü okullarından bir tanesiyiz. Bu yıl 70. Yılımızı kutluyoruz. İzmir’e ve İzmir’de yaşayan herkese, birçok mezunumuz ve öğrencilerimizle birlikte katkı sağlamak istiyoruz. Her sene çoğalan bir katılımcı kitlemiz var” ifadelerini kullandı.

21E7A79A 834E 4A59 83Dd 957953E06738

Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı Başkanı Ülkü Belkıs Karlı ise, “Vakfımız, hastanemizin çok geniş yelpazesindeki hasta çocuklarımızın her tür derdine derman olmak için kurulmuş 38 yıllık bir vakıf. Bizim hastanemizde her türlü kanser, kardiyoloji, endokrin hastası çocuk yatıyor. Hepsi bizim çocuğumuz. Onların hastaneye girişlerinden itibaren çocuk bezinden evlerindeki gıdaya kadar vakıf karşılıyor. Çok güzel işler yapıyoruz. Bir yere yardımda bulunmak istiyorsanız vakfımıza destek olun” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ege Telgraf