Sosyal medyanın en popüler fenomenlerinden biri olan Danla Bilic, gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

Daha önce burun ve çenesinden ameliyat geçiren Bilic, dudak dolgusu, göz çektirme, düzenli botoks yaptırdığını bunlardan da çok memnun kaldığını dile getiren ünlü isim, "Aquafilling" ameliyatı sonrası yaşadıklarını anlattı ve takipçilerini uyardı.

Danla Bilic, "Hep güzel şeyleri önerecek değilim'" diyerek aquafilling dolgu işleminin vücudunda oluşturduğu komplikasyonları anlattı.

"YALVARIYORUM YAPTIRMAYIN"

Dolgu işlemiyle poposunu büyülttüğünü söyleyen Bilic, "Yalvarıyorum yaptırmayın, o öyle bir madde ki enfekte olabiliyorsunuz. Ben iki sene önce enfekte oldum, bir ayım hastanede geçti. Dolgu asla ermiyor, popoya ve memeye yapılan dolgu vücudunda hakimiyet elde edip her yerine dağılıyor. Benim kaburgama kadar çıkmıştı, diz kapağıma kadar inmişti" sözleriyle takipçilerini uyardı.

Fenomen isim, "Bazen öyle bir yerde toplanıyor ki tenis topu yutmuş gibi gözüküyorsunuz. İğrenç, rezalet bir şey. Kiminle konuştuysam aynı şeyi yaşamış" dedi.

Danla Bilic, sözlerini "Vücudunuza lütfen böyle bir şey yapmayın ben tamamen cehaletime yenilip, koşa koşa gidip güzel bir popom olsun istemiştim ve 3 senedir kurtulmak için uğraşıyorum" diye noktaladı.

Ceza ve Sagopa’dan bir devri sonlandıracak açıklama Ceza ve Sagopa’dan bir devri sonlandıracak açıklama
Kaynak: NTV