in ,

Gelenek bozulmadı

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Yılbaşı Balosu Kuşadası’nda yapıldı. Protokol ve cemiyet üyelerinin aileleriyle birlikte katıldığı gecede yeni yıl pastası kesildi

izmir-gazeteciler-cemiyeti-yilbasi-balosu

Kuşadası Fantasia De Luxe Otel’de düzenlenen İzmir Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Yılbaşı Balosu’nda meslekte 50 yılı dolduran üyeler Aydın Atar, Ergun Onarır, Ertuğrul Utlu, Muharrem Eştürk, Nuri Bilim, Şemsettin Demircioğlu, Tülay İlter Sunar, Süleyman Saylan, İsmail Özboyacı ve Hasan Suzan’a 2019 Basın Şeref Ödülü (Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülü) verildi.

gelenek-bozulmadi

Gecede konuşan İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen “Hep ihtiyacımız olan şeydir gülmek, anıları tazelemek. Bu buluşma da buna vesile oluyor. Zor zamanlarda umudu asla kaybetmemek için kucaklaşmaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Her türlü zorluğun üstesinden geleceğimiz, mesleğimizin sorunlarına daha çok çözüm bulacağımız bir yıl diliyorum.” dedi. Cemiyet Başkanı Misket Dikmen, Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, Genel Sekreter Gaye Karadağ, Genel Sekreter Yardımcısı İlkses Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Erek, Sayman Sadık Pala, Yönetim Kurulu üyeleri; Gazete 9 Eylül Genel Yayın Yönetmeni Murat Attila, Hatice Bülbül, Semih Aksoy, Sadık Uçar, Kenan Çimen, Hakan Dirik ve konuklar yeni yıl pastasını birlikte kesti. Gecenin sonunda bir ağızdan İzmir ve 10.Yıl marşları söylendi.(Haber Merkezi)

 

 

cesme-chpde-kavasogullar-yeniden-baskan-secildi

Çeşme CHP’de Kavasoğullar yeniden başkan seçildi

dogum-gunu-partisi-can-aldi

İzmir’de doğum günü partisi can aldı!