in ,

Emre Sarıgedik’in Milletvekili aday adaylığı coşku uyandırdı

İzmir’in sevilen siması Emre Sarıgedik’in milletvekili aday adaylığı, kentin kanaat önderleri ve halkında büyük bir coşku ve umut yarattı

Hemşehrileri Emre Sarıgedik’in sosyoekonomik hayattaki başarısı ve İzmir’e olan sevgisi nedeniyle ona büyük bir saygı duyuyor. Kentte her kesimden insanın desteğini arkasına alan Sarıgedik’in seçimlerde önemli bir potansiyele sahip olduğu görülüyor.

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Genel Merkezi’nde 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekilliği seçimleri için Emre Sarıgedik’in aday adaylığı başvurusu yapması, halk arasında büyük bir heyecan yaratırken, diğer partilerin de dikkatini çekti.

Siyasi arenada da büyük bir hareketlilik yaratan Sarıgedik’in adaylığının seçim yarışının daha da çekişmeli geçeceğinin önemli bir göstergesi oldu.

Sarıgedik’in adaylığını destekleyen ilk açıklamalar kentin kanaat önderlerinden geldi.

 

Türkiye Tenis Federasyonu Başkan Vekili Bülent Necimoğlu, “Yakinen tanıdığım kendini ihtiyaç sahibi insanlara adamış biri olarak Emre Sarıgedik’in bu şehrin ve şehirde yaşayan insanların sorunlarına çözüm bulmak için çalışacak ve çabalayacak birisi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Sanayici H. İbrahim Gökçüoğlu, “Emre Sarıgedik’in İYİ Parti’den Milletvekili aday adaylığının hayırlı olmasını temenni ediyorum. İzmir’de sevilen kişiliği, sosyal ve iş insanı potansiyeli ile ülkemize ve İzmir’e faydalı çalışmalar yapabileceğine inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Yolu açık olsun” diye konuştu.

İş insanı ve İzmir Musevi Cemaati Başkanı Avram Sevinti, “Emre Sarıgedik gibi bir kişiliğin politika yapmayı seçmesi Türkiye için faydalı olacaktır kendisine başarılar diliyorum” dedi.

İş insanı Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) Yönetim Kurulu eski Başkanı Uğur Barkan, “Gençleri destekliyorum. Emre çok sosyal dürüst ve yardımseverdir. Böyle genç beyinlere Türkiye’nin ihtiyacı var başarılar diliyorum” diye konuştu.