KPSS önlisans başvuruları başlıyor? KPSS önlisans ücreti ne kadar? KPSS önlisans başvuruları başlıyor? KPSS önlisans ücreti ne kadar?

Tüm dünyada binlerce klasik ve retro tarzdaki motosiklet tutkunlarını buluşturan The Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) etkinliğinin Türkiye sürüşleri yoğun katılımla gerçekleşti. Motor yağları sektörünün lider markası ELF sponsorluğunda İstanbul ve İzmir’de 26 Mayıs Pazar günü düzenlenen sürüşlerde motorcuların renkli tarzlarıyla oluşturdukları kortejler vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi.

DGR etkinlikleri yardım kuruluşu Movember iş birliğinde, prostat kanseri ve erkek ruh sağlığı için fon ve farkındalık oluşturulmasını amaçlıyor.

Izmir Klasik Motor Tutkunları (1)

KLASİK VE RETRO TARZDAKİ MOTOSİKLETLER SOKAKLARI SÜSLEDİ

Türkiye’de klasik motor tutkunlarına farklı bir sürüş deneyimi yaşatan DGR, İstanbul ve İzmir’de düzenlenen etkinliklerle adeta festival havası yaşattı. İstanbul ve İzmir’de toplanan 500’ü aşkın motosiklet sürücüsü, İstanbul ve İzmir sokaklarında renkli görüntüleriyle sokaklarda coşku ve heyecan yarattı. Sürüşlerin sonunda ELF tarafından özel olarak hazırlanan hediyeler katılımcılara takdim edildi.

MÜŞTERİLERİMİZE YAKIN OLMAK MÜKEMMEL BİR FIRSAT

ELF’in sürücülerin günlük yaşamına tutku katmayı amaçlayan bir marka olduğunu belirten TotalEnergies Turkey Pazarlama Genel Müdürü Emre Şanda, “The Distinguished Gentleman’s Ride on binlerce sürücünün katıldığı yüksek profilli, uluslararası bir etkinlik. Bizler de sürüş tutkusunu ve motosiklet sevgisini sosyal farkındalıkla birleştiren bu etkinlik aracılığıyla motosiklet tutkunu müşterilerimize yakın olma fırsatını yakalıyoruz” dedi.

12 YILDA 107 ÜLKEDE 400 BİN KİŞİYE ULAŞTI

2012 yılında Avustralya'nın Sidney kentinde Mark Hawwa tarafından hayata geçirilen The Distinguished Gentleman's Ride, bugüne kadar 37,5 milyon doların üzerinde bağış topladı ve dünya çapında 107 ülkeden 400 binden motosiklet sürücüsünü bir araya getirdi.

Kaynak: Bülten