in ,

AK başkanlardan katılımcılık vurgusu

AK Parti İzmir’de, Buca, Gaziemir, Torbalı ve Selçuk ilçe başkanlıklarına yeni görevlendirmeler yapıldı. Başkanlar, ilk mesajlarında ‘ortak akıl’ dedi

ak-baskanlardan-katilimcilik-vurgusu

Korona virüs salgını nedeniyle 7’nci Olağan Kongresi ertelenen AK Parti İzmir‘de görevlerine devam etmeyeceklerini açıklanan ilçe başkanlıkları için Genel Merkez tarafından atamalar yapıldı. AK Parti İzmir Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Nail Kocabaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Buca AK Parti İlçe Başkanlığı’na Ali Boyla yerine, Murat Yeşiltay; Gaziemir İlçe Başkanlığına Erol Kaya yerine Serdar Muçay; Torbalı İlçe Başkanlığı’na Hasan Akbıyık yerine Selman Günaydın; Selçuk İlçe Başkanlığı’na ise Halil Düztaş yerine Selim Girbiyanoğlu’nun atandığını duyurdu.

Buca AK Parti İlçe Başkanı Murat Yeşiltay, “Memlekette virüs salgını ve sıkıntıların olduğu süreçte böyle bir zamanda görev aldık. Amacımız birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde daha iyi hizmet edebilmek” dedi.

‘YOLLARA DÜŞME VAKTİ’

Gaziemir AK Parti İlçe Başkanı Serdar Muçay da, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in tensipleri ve İzmir İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’nin teveccühleri ile bugün şahsıma tevdi edilen Gaziemir İlçe Başkanlığı görevi, benim için şerefle omuzlayacağımız Türkiye davasını çok daha ileri götürmek için yüksek gayret göstereceğimiz onurlu bir görevdir. Yeni dönemin anahtar kelimeleri; vefa, samimiyet, güçlü iletişim, ortak akıl ve katılımcılık olacak. Samimiyetle gayret gösterip, güçlü iletişim kuracak, ortak akılla hareket edecek ve katılımcı siyaset anlayışıyla gece gündüz Gaziemirimiz  için çalışacağız. Geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü kurup, vefa ve samimiyeti her zaman diri tutacağız. Vatandaşlarımız, partimizin 2001 ruhunu Gaziemir  teşkilatımızda net bir şekilde görecek. Şimdi gece gündüz çalışıp, yollara düşme vakti” açıklamalarında bulundu.

AK Parti Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu birlik ve beraberlik olgusuna vurguda bulunarak, “Hayırlara vesile olsun. Selçuk için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

salgin-biter-bitmez-satislar-patlayacak

‘Salgın biter bitmez satışlar patlayacak!’

yeni-projeleriyle-yeniden-izmirde

Yeni projeleriyle yeniden İzmir’de!