in ,

AK Parti’de 3 başkanla yola devam

8 Mart Pazar günü Aliağa, Bergama ve Kınık ilçe kongreleriyle birlikte AK Parti İzmir’de ilçe kongreleri süreci başlıyor

ak-parti-izmirde-kan-degisimi

AK Parti İzmir’de ilçe kongreleri süreci başlıyor. 8 Mart Pazar günü Aliağa, Bergama ve Kınık ilçe kongreleriyle start alacak süreç 22 Nisan’da sona erecek. Pazar günü sandık kurulacak 3 ilçede de mevcut ilçe başkanıyla ‘yola devam’ kararı alındı. Aliağa’da İlçe Başkanı Hamdi Erdem, Bergama’da İlçe Başkanı Sebahattin Güzel ve Kınık’ta İlçe Başkanı Sami Mollaahmet kongreye tek aday olarak girecek.

‘ZAFER BİZDEN ’

Hafta sonu yapılacak kongre öncesinde Ege Telgraf’a konuşan AK Parti Aliağa İlçe Başkanı Hamdi Erdem, “Genel merkezimizin ve il başkanlığımızın da takdiri ile pazar günü kongreye gidiyoruz. AK Parti Aliağa İlçe Başkanlığı olarak bundan önceki dönemde canlıydık, bundan sonraki dönemde de yılmadan yorulmadan, canlılığımızı yitirmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnanıyoruz ki, verdiğimiz emeklerin ardından başarı bizimdir. Halkımızın, vatandaşımızın da yaptığımız çalışmaları görüp bizleri takdir ettiklerini gözlerinden görüyoruz. Partimize, İzmirimiz’e, Aliağamız’a en iyi şekilde hizmet için çalışıyoruz. Zafer bizden, sefer Allah’tan…” dedi.

2023 HEDEFİ

AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel de kongre süreci için güzel mesajlar ileterek, “8 Mart’ta saat 14.00’da kongreye gidiyoruz. Şimdiden görev alacak arkadaşlarımıza, Bergama’ya hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Bergama için iyi olan olsun” dedi. AK Parti Kınık İlçe Başkanı Sami Mollaahmet de hedefe yürünen yolda ilk adımın Kınık’tan başladığını belirterek, “2023 hedefimize ulaşmak için nasip olursa 8 Mart’ta 7. Olağan Kongremize Kınık’tan başlıyoruz. Kınık’tan 2023 hedefimize doğru ilerliyoruz. Kongremiz ilçemize ve bizlere hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

enflasyonla-bitme-noktasina-geldiler

Enflasyonla bitme noktasına geldiler

kaynaklar-cok-onemli

‘Kaynaklar çok önemli’