in ,

AK Parti’den Bayındır çıkarması

AK Parti’de kongreler öncesi İzmir’de ilçeleri ziyaret eden Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, teşkilatın nabzını tutmaya başladı.

ak-partiden-bayindir-cikarmasi

Erkan  Kandemir’i Adnan Menderes Havalimanı’nda İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, milletvekilleri, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri karşıladı. Kandemir sırasıyla Menderes, Bayındır, Bornova, Çiğli, Karabağlar ve Gaziemir’e giderek bu ilçelerde teşkilatla bir araya geldi. Genel Başkan Yardımcısı Kandemir yerel seçimlerde AK Parti’nin kazandığı Bayındır’da Belediye Başkanı Uğur Demirezen’i ziyaret etti. Kandemir’e ilçe turlarında AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de eşlik etti.

ak-parti-izmirden-bayindir-aciklmasi

Bayındır Belediyesi’ni ziyaret eden Erkan Kandemir, “Bayındır’da kapı kapı dolaşıp, milletimizin derdiyle hemhal olarak gönül belediyeciliğini Bayındır’a kazandıran AK Parti İzmir ve Bayındır ilçe teşkilatımızı tebrik ediyor, Belediye Başkanımız Uğur Demirezen’e muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Belediyeyi ziyaret eden Erkan Kandemir ve beraberindekileri karşılayan Başkan Uğur Demirezen, “Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan Kandemir’e, Sayın Hamza Dağ’a, koordinatörlerimize, İl Başkanlarımız ve milletvekillerimize ilçemizle ilgili isteklerimizi ve taleplerimizi ilettik. Kendilerine nazik ziyaretleri için Bayındır halkı olarak teşekkür ediyorum” dedi. Bayındır’ra İlçe Teşkilatı ile de biraraya gelen ve çalışmaları dinleyen Erkan Kandemir ve Hamza Dağ, daha sonra ilçenin Cuma günleri kurulan pazarını da gezerek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Beyza ÖZTÜRK

aydin-buyuksehir-karla-mucadele-ediyor

Aydın Büyükşehir karla mücadele ediyor

nevvar-salihte-korona-alarmi

Alsancak Nevvar Salih İşgören Hastanesi’nde ‘korona’ şüphesi