in ,

Başkan Arda’dan eşinin sağlık durumu hakkında açıklama

Gaziemir Belediye Başkanı Arda’dan eşi Deniz Arda’nın sağlık durumu hakkında açıklama geldi

baskan-ardadan-esinin-saglik-durumu-hakkinda-aciklama

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda geçtiğimiz gün eşi Deniz Arda‘nın korona virüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Başkan Arda’dan bugün eşinin sağlık durumu hakkında açıklama geldi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Dünyamız yeni Koronavirüs salgınıyla mücadele ederken tüm tedbirleri almasına karşın eşim Deniz Arda’nın da pozitif çıkması üzerine bizlere geçmiş olsun dileklerini ve dayanışma duygularını ileten binlerce dostumuza teşekkürü borç biliriz.

Eşimin rahatsızlığını kamuoyuna duyurmamızın ardından başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, genel başkan yardımcılarımız, grup başkan vekillerimiz, parti meclisi üyelerimiz, İzmir milletvekillerimiz, İzmir İl Başkanımız Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer, ilçe belediye başkanlarımız ve kıymetli eşleri, ilçe örgütü başkanlarımız, meclis üyelerimiz, muhtarlarımız, Türkiye’nin dört bir yanından dostlarımız ile siz değerli Gaziemirlilerden gelen destek ve dayanışma mesajları için gönülden teşekkür ederiz. İyi dilekleriniz ile güç ve moral bulduk. Bu zorlu ve endişeli süreci sizlerin desteğiyle atlatacağımıza eminim. Bir kez daha Gaziemir ve Cumhuriyet Halk Partisi gibi iki büyük ailenin mensubu olmaktan onur duyduk. Selam ve saygılarımızla…

unlu-diva-bulent-ersoyun-anne-acisi

Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz hayatını kaybetti

fransada-ligler-iptal

Fransa’da ligler iptal edildi