in ,

Başkan Kılıç gece geç saatlerde ekibin başındaydı

Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç da, koronavirüsüne karşı bizzat talimat verdi. Buca Belediyesinin tüm birimlerinde olağanüstü hal ilan ederek topyekûn mücadele talimatı veren Erhan Kılıç, sahaya indi.

bucada-baskan-sokaklari-ilacladi

İlk günden beri çalışmaları titizlikle yakından takip eden Başkan Kılıç, Buca’daki tüm kamusal alanların dezenfektesini yapan ekibin gece çalışmalarına katıldı. Saatlerce alanda mesai yapan Kılıç, dezenfeksiyon aracına binip çalışmaları bizzat yerinde yönetti.

Başkanı araç üstünde ilaçlama yaparken gören Bucalılar, alkışlar ve sosyal medya paylaşımlarıyla Kılıç’a teşekkür etti. Buca Belediyesi Hizmet Binası önünde sona eren çalışmanın ardından Kılıç, ekiple bir araya gelerek hemşehrilere, “Gözünüz arkada kalmasın, biz sizin için çalışıyoruz. Ama lütfen siz evde kalın” mesajı verdi. Gündüzleri; hastane, taksi ve otobüs durakları, parklar, ibadethaneler, kamu kurumları, toplu konut ve apartmanlar gibi alanlarda yürütülen dezenfekte çalışmalarının geceleri 4 koldan ekiplerle Buca’nın tüm cadde ve sokaklarında devam edeceği belirtildi. (İHA)

baskan-sokaklari-yikadi

Başkan fırçayla sokakları yıkadı

odemisin-dijital-sinifinda-ders-zili-caldi

Ödemiş’in Dijital Sınıfı’nda ders zili çaldı