in ,

Bir destek de Bornovalı masterlerden

Bornovalı masterler hazırladıkları yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Bornova Belediyesi’ne teslim etti

bir-destek-de-bornovali-masterlerden

Koronavirüs salgını sürecinde Bornova’daki ihtiyaç sahibi vatandaşlara bir destek de Bornovalı masterlerdan geldi. Bornova Masterler Sportif Faaliyet ve Sosyal Dayanışma Derneği, hazırladığı 70 paket gıda yardımını ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Bornova Belediyesi’ne teslim etti.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, salgının çok kısa sürede bitmeyeceğini tahmin ettiklerini söyleyerek, “Bu süreçte pek kişi işinden oldu, ekonomik kayba uğradı. Onlara destek olmamız gerekiyor. Biz kurum olarak ihtiyaç sahiplerine destek olmanın yanı sına farklı kanallardan yardımların toplanması ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında da aracılık ediyoruz. Bornovalı masterlere gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ediyor, herkese örnek olmasını diliyorum” dedi.

Bornova Masterler Derneği Başkanı Mustafa Göncü ise Başkan İduğ’a teşekkür ederek, “Sizler bu zorlu süreçte gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Biz de dernek olarak bir katkımız olsun istedik” diye konuştu.

baskan-oran-balikcilarla-bir-araya-geldi

Başkan Oran balıkçılarla bir araya geldi

besiktasda-koronaviruse-yakalanan-futbolcular-belli-oldu

Beşiktaş’da koronavirüse yakalanan futbolcular belli oldu!