in ,

“Buca’da birinciyiz rakibimiz yok!”

Siyaseti güç için değil, insan için yaptıklarını belirten MHP Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser, “Yaptığımız çalışmaları vatandaşlarımız görüyor” dedi

mhpli-altinkeser-sessiz-ve-derinden-hizmete-devam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser, ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmaları Ege Telgraf’a anlattı. Siyasetçilerin en büyük görevinin ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmak olduğunun altını çizen Altınkeser, “12 ay boyunca bu çalışmayı yapıyoruz ancak Ramazan ayında bu desteği daha yoğun bir şekilde yapıyoruz. Bütün yıl boyunca ihtiyaç sahibi ailelerimizin listesini tutuyoruz, elimizdeki listelerin dışında da mahalle muhtarlarımızla iş birliği yaparak onlardan da ihtiyaç sahibi ailelerimizin bilgilerini bize iletmelerini istiyoruz. Bu çalışma kapsamında ailelerimize kolilerimizi bizzat kendimiz götürüyoruz. Geçen yıl Ramazan ayında 2 bin 250 koli dağıtmıştık bu seneki hedefimiz ise 5 bin. Zaten ilk günden bin koliyi geçtik. Arkamızda da hiçbir kamu kuruluşunun bulunmadığının da altını çizmek istiyorum. Sadece bağışçı arkadaşlarımız, kendi teşkilat mensuplarımız ve Bucalı yardım sever iş insanlarının katkılarıyla bu işi başarıyoruz. Evimizde kullanmadığımız hiçbir ürünü de koliye koymuyoruz. Bir aylık süre içinde 5 bin koli dağıtmak Türkiye’deki hiçbir siyasi partinin ilçe teşkilatında yaşanmamış bir olay. Bu bir Türkiye rekoru” diye konuştu.
“Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman Türk Milleti unsurundan yola çıkıyoruz” diyerek açıklamalarını sürdüren Başkan Altınkeser, şu ifadeleri kullandı: “Laf olsun diye ‘Türk Milleti’ demiyoruz. Türk Milleti’ne mensup olan kim varsa, bize nerede ve nasıl ihtiyaç duyarlarsa her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Bugün erzak kolisine ihtiyaçları vardır, onu gideririz. Yarın evi yanar, el birliği ile ona yeni bir yuva hazırlarız. Bir dert ortağına ihtiyacı olur, yine ilk biz koşarız. Bizler, siyaseti güç için değil; insan için yapıyoruz. Bu yaptığımız çalışmaları da emin olun ki tüm Buca görüyor. Bizler hep “Buca’da MHP’yı birinci parti yapacağız” diyerek yola çıkmıştık. Görevimizde 17’nci ayımızdayız. Yerelde şu anda birinci partiyiz ve rakibimiz yok!”
Son olarak, ilçede yaşanan sorunlara ilişkin açıklamalarda da bulunan MHP’li Başkan Altınkeser, “Buca ile ilgili şikayetlerimiz sadece bugün değil, yıllardır var. Artık şikayet boyutunu kapattık. Çünkü ilçemizde şikayetleri giderecek bir belediye maalesef yok. Biz belediyeden umudumuzu kestik; Buca’nın sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini biliyoruz. Bize yetki verirlerse en iyi şekilde ilçemizi yönetiriz. Biz artık sorun odaklı değil, çözüm odaklı siyaset yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

19-mayisi-da-kapsayan-yasak-icin-genelge

81 il valiliğine ‘kısmi kapanma’ genelgesi! Berberler kapandı mı? Seyahat yasağı…

memis-sari-disk

‘İşsizlik Fonu’yla bile 10 milyonu kurtarırız’