in , ,

Cumhurbaşkanı: Hain saldırının bedeli…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PKK tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik gerçekleştirilen hain saldırı ile ilgili olarak paylaşımda bulundu

cumhurbaskani-hain-saldirinin-bedeli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik gerçekleştirilen hain saldırı ile ilgili olarak yaptığı paylaşımda, “Dün Van’ın Özalp ilçesinde terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerine yönelik hain saldırı, terör örgütünün perdeler arkasına saklanmaya çalışılan menfur yüzünü bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Saldırıda şehit olan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanı kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bu hain saldırının da bedeli bu alçaklara ödetilecektir. Hainliklerine her gün bir başkasını ekleyen, aziz milletimizin tüm değerlerine saldıran; birliğimize, beraberliğimize ve canımıza kast eden teröristlere ve onların destekçilerine karşı sonuna kadar mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İHA

konaklilara-kapida-vergi-odeme-hizmeti

Konak’lılara kapıda vergi ödeme hizmeti

baskan-soyerden-izmirlilere-askida-fatura-cagrisi

İlk ‘Askıda Fatura’ ödemesi Soyer’den