in ,

Dijitalleşmeye yeni bir dokunuş daha

Şehir etkinliklerini paylaşan Otuzbeşlik Tanıtım günümüzün hızla doğan dijitalleşme ihtiyaçlarına yönelik projelerini hayata geçirdi. Tüm etkinlikler artık cep telefonlarında

dijitallesmeye-yeni-bir-dokunus-daha

2017 senesinden beri 1 milyondan fazla kullanıcı ile içli dışlı olan Otuzbeslik.com CEO’su Bilsay Yıldırım, “Evlerimizden çıkamadığımız ama dünyaya ve birbirimize bağlı olduğumuz bu yeni mesafeli sosyallik günlerinde hepimize iyi gelebilecek tek şeyin iletişimde kalmak ve birlikte daha fazlası için çalışmak olduğuna inanıyorum. Otuzbeşlik Mobil Uygulamaları üzerinden şehrin etkinliklerine, öne çıkan mekanlarına, sanatçılarına, markalarına, sosyal sorumluluk projelerine ve çok daha fazlasına hızlı erişimini sağlıyor, günümüzün hızla doğan dijitalleşme ihtiyaçlarına yönelik projelerini hayata geçiriyoruz. Dijital etkinlik ve çevirimiçi atölyelerin detaylı bilgisine ulaşabileceğiniz, bilet satın alıp fırsatlardan yararlanabileceğiniz Otuzbeşlik uygulamalarını hayata geçirdik ve App Store, Google Play ya da web sitemizden ulaşılabilir” dedi.

‘ÇAĞ DEĞİŞİYOR’

Yaşanan salgın sürecinin artık insanların ihtiyaçlarını değiştirdiğini söyleyen Yıldırım, “İzmir’de etkinlikleri zaten anlatmaya devam ediyorduk. Bu dönemde dijitalleşmeyi kolaylaştırdık. Çağ değişiyor. Şu an sokağa çıkma süreci yavaş yavaş gözlemlediğimiz bir süreç. İzmir’in içinde ve dışında herkesin etkileşim kurabileceği bir projeye dönüştü artık. Kentimizden bu ürünü çıkarmanın heyecanını da yaşıyoruz. Tamamen online etkinlik bulmak ve paylaşmak üzerine çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘EKOSİSTEM KURMAK’

Salgın sonrası yaşanacak adaptasyon sürecinde bu tarz uygulamalara ihtiyaç olduğunu söyleyen Yıldırım, “Platformlarımız yeni dönemde büyük bir ihtiyaç. Her şeye bir alandan erişim çok önemli. Toplamda 190 kategori var. Kişiselleşmiş bir veride sunuyoruz. Şehir için çözümler üreten bir teknoloji platformuyuz. Bunu yapmaya devam ediyoruz. Aslında kurduğumuz teknoloji platformu; markalar, ortada duran organizatörler ve en aşağıda üretenlerin olduğu bir piramitte, üçü arasında dijital bir ekosistem kurmaya çalışıyor. En önemlisi de sanırım bu. Umarım bu zor dönemi sağlıklı bir şekilde atlatır, hep birlikte daha güzel bir dünyaya adım atarız ” diye konuştu.

İndirme linklileri:

iOS: https://apple.co/2yQUmvv
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=otuzbeslik.app
Web: https://www.otuzbeslik.com

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

turk-mucizesi-gss-dunyaya-ornek-oldu

‘Türk mucizesi GSS dünyaya örnek oldu!’

4-bin-500-yat-ve-tekne-turizmi-canlandirir

‘4 bin 500 yat ve tekne turizmi canlandırır’