in ,

Foça’ya İZDENİZ ile yaz seferleri bugün başladı

Üçkuyular İskeleden hareket eden İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Gürsel Aksel gemisinin ilk sefer yolcularını ve Kaptan Hamit Doğruöz’ü, Foça İskelede Belediye Başkan Yardımcısı Göksel Acar ve Foça Liman Başkanı Vekili Levent Karalom karşıladı.

focaya-yaz-seferleri-basladi

Foça İskeleye inen yolculara hoş geldiniz diyen Başkan Yardımcısı Göksel Acar, Kaptan Hamit Doğruöz’e teşekkür çiçeği sundu.

2021 yaz seferlerinin Foça’ya katkı sağlamasını ve hayırlı olmasını dileyen Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne, İZDENİZ’e teşekkür etti. Hafta sonu günlerinde sabah 08.15’te Üçkuyular İskeleden hareket edecek gemi, 9.55’te Foça İskeleye varacak. İzmir’e dönüş yolculuğu Foça İskelede saat 19.00’da başlayıp, saat 20.40’da Üçkuyular İskelede sonlanacak.

İzmir yolculuğunda İzmirim Kart kullanılmamakta olup, bilet satışı gün içinde Foça İskeleden yapılıyor. Tek gidiş 25 TL ve gidiş-dönüş 45 TL olarak belirlenen biletler, Foça yolculuğu için hafta içi günlerinde Karşıyaka ve Konak İskelesinden ve sefer günlerinde Üçkuyular İskeleden temin edilebilecek.

deniz-poyrazi-olduren-onur-gencerin-orgut-baglantisi-cikmadi

İzmir’de HDP binasına saldıran katil zanlısı Onur Gencer’in evinden av tüfeği ve kurusıkı çıktı

izmir-depreminde-yikilan-ve-11-kisinin-oldugu-7-kisinin-yaralandigi-yagcioglu-apartmanina-iliskin-iddianame-kabul-edildi

İzmir depreminde yıkılan ve 11 kişinin öldüğü, 7 kişinin yaralandığı Yağcıoğlu Apartmanı’na ilişkin iddianame kabul edildi