Herkese merhaba bu hafta geneli ve etkilerini ayrıntıları ile tek tek yazacağım ama genel etkilerini de okumanız için bir pazar yazısı hazırladım.
Keyifle okumanız dileği ile,

*Güneş ve Neptün 180 derece açı ile sert hareketlerde olduğu 15-20 Eylül tarihlerinde bireysel olarak egoist tavırlar ve denge şaşırtıcı etkileri var. 
Daha dikkatli olmamız gerekiyor çünkü Neptün yön belirsizliğine sebebiyet verebilir, özellikle yöneticiler ve güç temsil eden kişilerle diyaloglarımıza dikkat etmeliyiz.
Kandırılmalara dolandırılmalara açık bir hafta dikkat edelim.
Bu hafta psikolojik olarak destek alabilirsiniz.

*Bu hafta 23 Eylül 2023 saat 09:50’de Güneş Terazi burcun da seyrine devam edecek.
An haritasında yükselen 04 derece Akrep de yöneticileri Mars ve Plüton ise; Mars 17 derece terazi de 12. evde, Plüton 27 derece oğlak burcunda 3. evde.

Mars şiron tam karşıtlıkta; hastalıklar evlerinde bağışıklıklara dikkat salgına dikkat etmeliyiz.
12/6 ev aksında hastaneler, hapishaneler, kütüphaneler, topluma hizmet eden yerler birimler çalışanlar, tetiklenecek kısa süreli marsiyen enerji içinde mücadele hattı aktif çatışmalar, agresyon, mücadele, saldırılar, yaralanmalar ve kazalar söz konusu. 

Bu gezegen hareketleri dünya genelinde de aktif olabilir bizim ülkemizi etki içine almayıp belki dış komşularımızı etkileyebilir.

Mars ve şiron arasındaki satürnyen açısı 24.09.23 günü tekrar gündeme gelip kesinleşiyor. Doktor kontrolünde operasyon olabilir ama güzellik estetik gibi işlemler için uygun değil bu hafta ve sakarlıklara kazalara yaralanmalara dikkat lütfen. Kimse ile muhatap olmayın gerginliklere girmeyin.

Allah tüm insanlığı korusun.

Venüs 18 derece aslan burcunda 10. evde ki seyrinde ise; dünya astrolojisinde 10. ev temsil ettiği konuları; Devlet başkanı, hükümet, devleti yönetenler, iktidar parti, itibar, saygınlık. Kral, kraliçe, diktatör, ülkenin kredi değerlendirmesi, ülkenin ünü, vali, belediye başkanı, aristokratlar, seçkin kişiler, göz önündeki kişiler den bahseder. Bu isimler ile ilgili önemli ve olumlu gelişmeler haberler alabiliriz.

Ayrıca unutmamalıyız Venüs’ün Jüpiter ve Uranüs orta noktasına yapmış olduğu 90derecelik açı bize ilişkileri zorlaştırabileceğini büyütebileceğini beklenmedik düşmanlıklar getirebileceğinin olasılığını gösteriyor.


Venüs aslan burcundaki seyrinde finansal astroloji de maden ve petrol piyasasında, altın fiyatlarında yukarı yönlü çıkışını da gösteriyor olasılığındayım. Çalışmalarım astrolojik olarak olasılık çalışmasıdır yatırım tavsiyesi değildir.


Satürn’ün 4.evdeki seyri, deprem, su ile ilgili afetlerin, heyelan, denizlerden gelen haberlerin, kimyasal zehirlenmelerin yeraltı maden dünyası ve süreçlerinden gelebilecek olan afetlerin, sahte alkol haberlerinin, zehirlenmelerin habercisi de olabilir.

5.e vde seyrine devam eden Neptün çocuklar ve kurumlarının sağlık ve temizlik hijyen konularına dikkat etmeleri gerektiğini gösteriyor belki kısa süreli bu konu üzerinde kısa süreli kapanmalar gelebilir. 

Çocuklar ve çocuklara dair kurumlarda söz konusu olabilir, ülkemizde geneli kapsayan bir sert kapanma söz konusu olabileceğini düşünmüyorum.

Devamında 20-22 Eylül tarihlerinde Güneş-Plüton 120 derecelik açısı bize gücümüzü kullanabileceğimiz önemli işlerimize girişimlerimize adım atabileceğimizi gösteriyor. 

20.09.2023 güzel bir tarih adımlarınızı atabilir önemli hareketlerinizi başlatabilirsiniz.
Venüs ve şiron arasındaki 120derecelik açının verdiği iyicil mucizevi etkiyi değerlendirin.
21/22/23 eylül tarihleri güneş/Plüton/Uranüs
Venüs/şiron/mc noktalarının yaptığı büyük üçgenlerden kaynaklı çok verimli etkiler ile olumlu günler olarak düşünebiliriz.

Haftanın diğer günlerini de yine tek tek anlatacağım,
Umarım bu yazım kafanızdaki soru işaretlerine cevap olur 
Korkmayın tam kapanma bu gökyüzü göstergeleri ile ülkemizi içine almayacaktır. Okulları çocukları etkileyebilir eğitim hayatını ama işyerlerine tam kapanma gelmeyecektir.
Satürn ay düğümleri kavuşumunda belki 29.02.2024 tarihi haftası belki ülke genelini etkileyen bir kapanma ya da askeri müdahale yada siyasi bir konu lider hk. değişim sebebi ile kısıtlanma gelebilir.

Yorumlarınızı bekliyorum 
Sorularınız var ise yazabilirsiniz.
Sizleri seviyorum 
Cavidan