in ,

Haluk Levent’ten bir sihirli dokunuş daha

İnsanların ve hayvanların dostu Haluk Levent’ten bir sihirli dokunuş daha geldi. Levent işe soktuğu bedensel engelli Hülya Burcu Turay’ı ziyaret etti

haluk-leventten-medifamaya-ziyaret

İzmir’de yaşayan ve doğuştan yüzde 70 bedensel engeli olan Hülya Burcu Turay, Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP platformu aracılığı ile İzmir Özel Medifema Hastanesi’nde işe başladı.

Babasının emekli olması ile İstanbul’dan Torbalı’ya taşınan Turay, uzun süre işsiz kalınca video çekerek Haluk Levent’ten yardım istedi. Hülya Burcu Turay’ın videosuna duyarsız kalmayan Haluk Levent, sosyal medyadan iş insanlarına çağrıda bulundu. İzmir Özel Medifema Hastanesi bu çağrıya kayıtsız kalmadı. İnsan Kaynakları Müdürü Buket Tekçe ve İdari İşler ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Serkan Tumbar AHBAP platformu ile irtibata geçerek işlemleri başlattı. Haluk Levent, Hülya’ya sağlanan iş imkanı için İzmir Özel Medifema Hastanesi’ne gelerek çalışanlara kurabiye ikram etti ve hastane yöneticilerine teşekkür etti.

‘El uzatıyoruz’

İzmir Özel Medifema Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Meryem Yiğit Haluk Levent’in anlamlı ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirterek  “Haluk Levent’in sanatçı duyarlılığı ve anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. Biz anlayış olarak engelli yurttaşlarımızı hayata ve toplumsal yaşama kazandırmanın çok önemli olduğunu biliyoruz. Olanaklarımız çerçevesinde elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Yiğit, güçlü kadınlarla çalışmayı önemsediklerini vurgulayarak, “Hülya Hanım gördüğümüz kadarıyla Haluk Beye ulaşacak kadar mücadeleci ve önündeki engelleri aşacak kadar güçlü bir arkadaşımız. Hastanemize değer katacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

‘Söz verdim’

Haluk Levent, AHBAP Platformuna ilişkin “Halkımız sahip çıktıkça bizlere daha çok şevk geliyor. Daha fazla iş yapmak istiyoruz. Bakın istanbul’dan Torbalı’ya geldik” dedi. Medifema Hastanesi’ne teşekkür ettiğini belirten Haluk Levent sözlerini şöyle sürdürdü: “Hülya’nın sesini duydular. Belki çok daha öncesinden görüşselerdi Hülya’ya destek olurlardı ama ben aralarında bir köprü olmuş oldum. Onları birbiri ile buluşturmuş oldum. Hatta bana Haluk Bey gelmese de olur ne zaman işi düşerse bu tarafa çay içeriz dediler. Dedim olur mu öyle şey söz verdiysem gelirim. Gördüğünüz gibi kurabiyelerim ile geldim”

taraftara-ucretsiz-forma

Taraftarlara ücretsiz forma

10-gundur-kayip-sinem-polis-merkezi-onune-birakildi

10 gündür kayıp Sinem’den haber var!