in ,

Hamza Dağ’dan Başkan Soyer’e: #BütünTrollerinBaşkanı

AK Parti İzmir Milletvekili Av. Hamza Dağ, sosyal medya hesabından Tunç Soyer’i trollükle suçladı ve #BütünTrollerinBaşkanı ifadesini kullandı

hamza-dagdan-baskan-soyere-butuntrollerinbaskani

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Avukat Hamza Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer‘i trollükle suçladı. Dağ’ın paylaştığı görselde, Başkan Soyer bir vatandaşın kendisi hakkında yaptığı paylaşıma “Sadece insanların deil İzmir’deki bütün canlıların başkanı (kalp) @tuncsoyer başkanımız” yazdığı iddia edilirken, Hamza Dağ söz konusu görsel hakkında, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı troll hesabından atacağı tweeti kendi hesabından attı.
Tek çalışma alanları PR ve algı diyorduk ama onu da beceremediler. #BütünTrollerinBaşkanı

Siz hizmet edin ve çalışın, İzmirliler sizi över zaten. Bu sayede trol hesaplarla da uğraşmak zorunda kalmazsınız #BütünTrollerinBaşkanı @tuncsoyer” ifadelerini kullandı.

AK Parti Milletvekili Hamza Dağ’ın paylaşımı kısa sürede yoğun ilgi görürken Tunç Soyer cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

Yaşar Kırkpınar da dahil oldu

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar da sosyal medya hesabından #BütünTrollerinBaşkanı hashtagini kullanarak şu açıklamalarda bulundu:

“Trol hesaplarla algı yapmaya çalışan İBB Tunç Soyer, trol hesabından atacağı twiti kendi hesabından paylaştı. Bırak seni millet övsün. Twit atmayla, algı oluşturmayla İzmir’i ve İzmirliyi yönetemezsin… #BütünTrollerinBaşkanı”

Haber Merkezi

bosanmis-kadin-cocuguna-soyadini-verebilecek

Boşanmış kadın çocuğuna soyadını verebilecek

tirede-uyusturucu-baskininda-4-gozalti

Tire’de uyuşturucu baskınında 4 gözaltı