in ,

İzmir’deki kuyumculardan indirim şöleni!

İzmirli kuyumcular yeni yıla festivalle giriş yapıyor. İzmir’deki 1300 kuyumcu, 10 gün boyunca yüzde 20’ye varan indirimlerle satış yapacak.

izmirdeki-kuyumculardan-indidim-soleni

İzmirli kuyumcular yeni yıla festivalle giriş yapıyor. İzmir’deki 1300 kuyumcu, 10 gün boyunca yüzde 20’ye varan indirimlerle satış yapacak. Festivalin açılışını yapan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel “Alışverişe çadırlara değil kuyumculara gelin” dedi.

İzmir Kuyumculuk Festivali Kemeraltı Kuyumcular Çarşısı‘nda resmen başladı. 25 Aralık-5 Ocak arasında toplam on gün sürecek olan özel indirim günlerinde binlerce ürün tüketiciye indirimli olarak sunulacak. Festivalin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, İzmirlileri AVM’lerden önce küçük esnaftan alışveriş yapmaya davet etti.

izmirde-kuyumcular-festivali

Başkan Baransel: İzmir için hayırlısı olur

Festivalin açılışında konuşan İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel şunları ifade etti: “İzmir’de başlatmış olduğumuz indirimli günler bütün kuyumcularımızda on gün boyunca devam edecek. Tüm kuyumcularımızda indirimli günler başlattık. Bunun nedeni çadırlara güvenmeyin, çadırlardan alışveriş ettiğiniz günlerde bir daha o çadırı yerinde göremiyorsunuz. Oysa kuyumcunuza güvenin. Her semtte, Kemeraltı’nda, Kuyumcular Çarşı’mızda kuyumculardan alışveriş ettiğiniz zaman indirimli günleri on gün boyunca devam edecektir. Bu süre içerisinde her kuyumcumuz gereken indirimi gösterecektir. Dediğim gibi, çadırlarda satılan malları bir daha bir sene sonra ancak görebiliyorsunuz. Oysa kuyumcunuza güvenin, kuyumcunuzdan alışveriş edin diye bu kampanyayı başlattık. İnşallah İzmir için hayırlısı olur diye düşünüyorum. 25 Aralık ile 5 Ocak arasında indirimler sürecek. Bu on gün süresince tüm kuyumcularda indirimler uygulanacak. Tüm semtlerdeki ve Kemeraltı’ndaki kuyumcu arkadaşlarımızla istişare yaptık. Bugünler içerisinde tüm esnafımız bu indirimi kullanacak. İzmir genelinde 1300 tane kuyumcu var. Tüm semtler ve ilçelerde kuyumcularda bu kampanya uygulanacak. İşçilikli ürünlerde yüzde 15-yüzde 20 oranında indirim olacak. Tüm arkadaşlarımızdan bu sözü aldık. Ziynet altınlarında  bu kampanya olmayacak.”

Erman Şentürk

ak-partili-kayadan-baskan-soyere-su-elestirisi

AK Parti’li Kaya’dan Başkan Soyer’e ‘su’ eleştirisi

mahall-bomonti-izmirden-dort-4luk-yeni-yil-kampanyasi

Mahall Bomonti İzmir’den yeni yıl kampanyası!