in ,

İzmirli bankacı genç: İki Kez Negatif Çıktı Covid-19’dan Öldü

Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs ülkemizde de son derece etkisini sürdürüyor. Testleri iki defa negatif çıkan Akbank çalışanı 47 yaşındaki Ali İhsan Orallı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

izmirli-bankaci-genc-iki-kez-negatif-cikti-covid-19dan-oldu

Tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs ülkemizde de son derece etkisini sürdürüyor. Testleri iki defa negatif çıkan Akbank çalışanı 47 yaşındaki Ali İhsan Orallı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bankanın 18 personeli de testleri pozitif çıktığı için tedavi görüyor.

Akbank çalışanı 47 yaşındaki Ali İhsan Orallı koronavirüsten hayatını kaybetti.

Acı haberi Twitter hesabından duyuran CHP 26. Dönem Milletvekili ve Gazeteci Barış Yarkadaş, koronavirüsten vefat eden Ali İhsan Orallı’nın koronavirüs testinin 2 kez negatif çıktığını belirtti.

izmirli-bankaci-genc-iki-kez-negatif-cikti-covid-19dan-oldu

18 AKBANK ÇALIŞANIN DA TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Barış Yarkadaş paylaşımında şu ifadeleri kullandı:”Akbank İzmir Bölge Krediler Müdürlüğü yetkililerinden testleri 2 kez negatif çıkan 47 yaşındaki Ali İhsan Orallı da Koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti. Vefat, Akbank çalışanlarına mail yoluyla duyuruldu. Bankanın 18 personeli de testleri pozitif çıktığı için tedavi görüyor”

bakan-selcuktan-flas-tatil-ve-lgs-aciklamasi

Bakan Selçuk’tan flaş tatil ve LGS açıklaması

halk-ege-et-sebze-satisina-basladi

Halk Ege Et sebze satışına başladı