in ,

K-pop grubu BLACKPINK ve Selena Gomez’in yeni şarkısı anında hit oldu

Ünlü K-Pop grubunun iki ay önce yayımlanan bir diğer şarkısı da YouTube’da izlenme rekoru kırmıştı

k-pop-grubu-blackpink-ve-selena-gomezin-yeni-sarkisi-aninda-hit-oldu

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK ve Selena Gomez’in merakla beklenen ortak çalışması “Ice Cream” video klibiyle birlikte yayımlandı.

Yayımlanır yayımlanmaz hayranların büyük ilgisiyle karşılaşan şarkının klibinde BLACKPINK üyeleri pinpon toplarıyla oynarken, Selena Gomez de dondurma servis ederken görülüyor.

Pembe ve diğer pastel tonlarla bezeli klipte, Gomez dondurma otobüsünün şoför koltuğunda çizgili kıyafeti ve denizci şapkasıyla yer alırken, BLACKPINK üyeleri Jisoo, Jennie, Rose ve Lisa dans ediyor.

Reuters’ın haberine göre BLACKPINK’in çalıştığı yapım şirketi YG Entertainment, “Ice Cream”in yaz için harika bir şarkı olduğunu ve “Kill This Love” ya da “How You Like That” gibi şarkılardan tamamen farklı olduğunu söyledi. Her ikisi de daha dinamik bir ritme sahip şarkıların aksine “Ice Cream” çok daha hafif bir şarkı.

K-Pop grubunun hayranlarından biri, “Blackpink’in önceki şarkılarından farklı olan bu şarkıyı gerçekten sevdim. Bu onlara çok uyan yeni bir açı ve konsept. Yeni albümleri için sabırsızlanıyorum!” dedi.

YouTube’da 3 saat önce yayımlanan video klip şu ana kadar 15 milyondan fazla kullanıcı tarafından izlendi. Öte yandan BLACKPINK’in iki ay önce yayımlanan “How You Like That” şarkısı YouTube izlenme rekorunu kırarak 24 saat içinde 82.4 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Elle’nin haberine göre Selena Gomez klip yayımlanmadan önce grupla ortak çalışmasına dair verdiği röportajda, “Sizin hayranınızım ve bu yüzden bu benim için çok büyük bir rüya, sabırsızlanıyorum” demişti.

Grubun üyeleri Gomez’in ifadelerini alıntılayarak sosyal medyada kendi heyecanlarını hayranlarıyla paylaşmıştı. Gomez ayrıca Instagram hesabından dondurma yerken görüldüğü bir dizi fotoğraf paylaşmıştı.

indyturk.com

merkez-bankasi-bagimsiz-olmazsa-ulkemize-yatirimci-da-bulamayiz

‘Merkez Bankası bağımsız olmazsa ülkemize yatırımcı da bulamayız…’

izmirde-bisikletli-yolculara-deniz-ulasimi-5-kurus

İzmir’de bisikletli yolculara deniz ulaşımı 5 kuruş