in ,

Kemalpaşa Belediyesi’nde bayramlaşma! Hediye çeki…

Kemalpaşa Belediyesi bayramlaşma töreni düzenledi. Bayram hediyesi olarak çalışanlara 200 tl tutarında hediye çeki verildi

kemalpasa-belediyesinde-bayramlasma-hediye-ceki

Kemalpaşa Belediyesi’nde Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Pandemi süreci sebebiyle Kemalpaşa Belediye binası önünde gerçekleşen bayramlaşma töreninde Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kemalpaşa Yerel Hizmetler Müdürü Mehmet Serhat Tezbaşaran, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye personeli yer aldı.

Personele 200 tl tutarında hediye çeki

Bayram hediyesi olarak çalışanlara 200 tl tutarında hediye çeki verdiklerini belirten Başkan Karakayalı, ‘’Bayramda sizlere çam sakızı, çoban armağanı bir destekte bulunmak istedik, önümüzde ki süreçte de sizlere olan desteğimizi artırmak için mücadelemizi sürdüreceğiz’’ dedi.
Konuşmasını birlik ve beraberlik mesajı vererek solandıran Başkan Karakayalı, Kurban Bayramı’nın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

konakta-180-cift-ayakkabi-bayram-icin-dagitildi

Konak’ta 180 çift ayakkabı bayram için dağıtıldı

yalcin-kosukavak-fenerbahcenin-teklifini-reddetti

Altay’da Yalçın Koşukavak dönemi bitti