in ,

Kent A.Ş. personellerine “şarap tadım eğitimi” verdi

Karşıyaka Belediyesi iştiraki Kent A.Ş. “Şarap Eğitimi” düzenlendi. Gondol Kafe’de Kent A.Ş. Danışmanı Hakan Barçın tarafından verilen eğitime, Kent A.Ş. personelleri katıldı

İzmirliler’in Karşıyaka ile özdeşmiş Karşıyaka Belediye iştiraki Kent A.Ş. , daha iyi hizmet verebilmek amacı ile birçok alandaki eğitim çalışmalarına Şarap Eğitimi ile devam ediyor. Şef garsonlar başta olmak üzere tüm servis elemanlarına “Şarap Tadım Eğitimi” veren Kent A.Ş, tesislerinde kaliteli butik şaraplardan kav oluşturarak, misafirlerine sunmaya hazırlanıyor. Eğitimde; şarabın tarihi, kimyası ve sunum teknikleri anlatılıyor. Teorik bilgilerden sonra şarap tadımına geçen personeller tat ve koku testi yapıyor. İki bölümden oluşan eğitim zaman zaman tekrar edilecek.

“Kendimizi her alanda sürekli eğitmek zorundayız”

Kent A.Ş. Danışmanı Hakan Barçın; “Kendimizi her alanda sürekli eğitmek zorundayız. Eğitim bu işin olmazsa olmazıdır. Şarabın anavatanı olan topraklarda yaşıyoruz. Binlerce yıldır bu topraklardan dünyaya yayılmış bu ürünü daha iyi tanıyıp sunmak gerek. Özellikle son yıllardaki Türk şaraplarındaki gelişme ile bu aynı zamanda bir görev. İzmir’de Türkiye butik şaraplarını bulabileceğiniz çok yer yok. Bunu da bir görev addediyoruz ve şarap severleri tesislerimize bekliyoruz” dedi.

 

 

losevden-yil-boyunca-et-yardimi-suruyor

LÖSEV’den yıl boyunca et yardımı sürüyor

luks-otomobillerde-otvye-gece-yarisi-buyuk-zam

ÖTV zammı ikinci el araç fiyatlarını arttırdı