in ,

‘Kim seçilirse seçilsin kazanan CHP’dir’

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP’nin 31 Mart yerel seçimlerinde ve 23 Haziran’da İstanbul seçimiyle büyük bir başarıya imza attığını söyledi.

kim-secilirse-secilsin-kazanan-chpdir

CHP‘nin 31 Mart yerel seçimlerinde ve 23 Haziran’da İstanbul seçimiyle büyük bir başarıya imza attığını söyleyen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, bu başarının devam etmesi için il ve ilçe örgütlerine çok büyük bir sorumluluk düştüğünü belirtti.

Yücel, “İzmir’de 22 olan belediye sayımızı 24’e çıkardık, ittifak adayı ile 25 belediye başkanı çıkardık. Bu başarı elbette yeterli değil biz bu başarının bir anlamı olması için partimizi genelde iktidara taşıyarak taçlandıracağız. İstanbul, Ankara ve Türkiye genelindeki başarı ittifakın başarısıdır. Bu başarı adaletin, yargının bağımsız olması gerektiğini savunan tüm seçmenin, bu hassasiyetleri taşıyan herkesin başarısıdır. Bu başarıyı daha da ileriye götürmek partimize, örgütümüze ve ülkemize karşı borcumuz. 23 Haziran’da nasıl herkesle kucaklaştıysak yine kucaklaşacağız. Biz birbirimizi kucaklayamazsak toplumu kucaklayamayız. O yüzden birbirimizi kucaklayacak, kenetleneceğiz. Bugün Konak ilçe Kongresi’nde partimizi genelde iktidara taşıyacak olan kadroların ve yöneticilerin seçileceğine inanıyorum. Bu dönemde görev alacak yöneticilerimizin böyle bir sorumluluğu olduğunu kimse unutmasın. İki aday var. Bir tanesi mevcut ilçe başkanımız, iki senedir birlikte görev yapıyoruz başarılı bir arkadaşımız. Diğer 4 sene birlikte çalıştığım başarılı bir üyemiz. İkisine de başarılar diliyorum. Kim seçilirse seçilsin kazananın sadece CHP olduğunu kimse unutmasın” dedi.

Yağmur Gülü

izmirde-hurda-yuklu-tir-yoldan-cikti-1-olu

İzmir’de hurda yüklü TIR yoldan çıktı: 1 ölü  

CHP-Ednan-Arslan

CHP’li Ednan Arslan: Herkesin oyuna mecburuz