in ,

KTK’da yeni başkan Tolga Şekercioğlu

Kültürpark Tenis Kulübü,’nün yeni Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Şekercioğlu oldu

ktkda-yeni-baskan-tolga-sekercioglu

Kültürpark Tenis Kulubü’nün genel kurulunda Kurtul Ali Kaptanoğlu ile Tolga Şekercioğlu başkanlık için yarışırken, 534 üyenin oy kullandığı seçimlerde Tolga Şekercioğlu 326 oy alarak Kültürpark Tenis Kulubü’nün yeni başkanı oldu. Kurtul Kaptanoğlu ise 208 oyda kaldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığı’nı Kemal Çolakoğlu, kâtipliği ise Aysel Öztezer ve Tamer Hepağır yaparken, seçimlere ilgi oldukça yoğundu.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyarlığı, başkanlığı boyunca yapılan faaliyetleri üyelere aktarırken yönetim ve denetim kurulu ibra edildi. Başkanlık döneminde her zaman Kültürpark Tenis Kulübü için çalıştığını ve bundan sonraki dönemde de çalışmaya devam edeceğini belirten Server Uyaroğlu, “Türkiye Tenis Federasyonu’nda bir üye ile temsil edilirken artık sekiz üye ile temsil ediliyoruz. Sosyal sorumluluk turnuvalarına büyük önem verdik. Türkiye’de başarılı kadınlara ödül gecemizin onuncusunu düzenledik. Birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yaptığımız her işte Kültürpark Tenis Kulübü’nün daha ileri taşımak için mücadele ettik. Seçilen başkan ve ekibinin devraldığı bayrağı daha da yukarıya çıkaracağına şüphem yoktur” dedi.

Genel Kurulda konuşan Kurtul Kaptanoğlu ise projelerini hayata geçirmek için aday olduklarını, Kulubü daha ileriye taşıyacaklarını ve milli sporcu yetiştirmek için çalışacaklarını söyledi.

Kültürpark Tenis Kulübü’nde 26 yıldır üye olduğunu dile getiren Şekercioğlu ise Kulübün eksikliklerini ve yapılması gerekenleri bildiğini söyledi. Kurtul Ali Kaptanoğlu ile güzel bir seçim yarışı içine girdiklerini ifade eden Şekercioğlu, “Seçimlerde bana destek veren üye arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Genel kurulda oy verme işlemi 17.00’e kadar sürerken, oyların sayılmasının ardından Şekercioğlu ve ekibi yarışı kazandı.

“Projeleri hayata geçireceğiz”

Seçim sonrasında açıklama yapan Şekercioğlu, destek veren herkese teşekkür etti. İşlerinin yeni başladığına dikkat çeken Şekercioğlu, bütün projelerini hayata geçirmek istediklerini söyledi. Seçimlere yüzde 80’e yakın bir katılım olduğunu, Kurtul Kaptanoğlu ekibine de teşekkür ettiğini belirten Şekercioğlu, birlik ve beraberlik içinde Kulübe hizmet edeceklerini kaydetti.

izmirin-sofor-nebahatlari

İzmir’in şoför Nebahatları!

izmirde-kafe-yangini

İzmir’de kafe yangını: 5 kişi dumandan etkilendi