in ,

Menemenli başkandan kampanyaya destek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya bir destek de Menemen Minibüsçüler Odası Başkanı’ndan geldi. Çenber de, “Biz bize yeteriz” dedi

menemenli-baskandan-kampanyaya-destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bir destek de Menemen’den geldi. Menemen Minibüsçüler Odası Başkanı Lütfi Çenber, milli dayanışma kampanyasına 12 aylık gelirini bağışlayacağını açıkladı.
Konuyla ilgili Ege Telgraf’a açıklamalarda bulunan Çenber, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Böylesi dönemlerde millet olarak birlik ve beraberliğimizi güçlü tutmak zorundayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önceki gün bu kampanyayı açıkladığı anda destek olmaya karar verdim. Bugüne kadar hep devletimin, milletimin yanında oldum, olmaya da devam edeceğim. Kampanyaya da elimin erdiğince destek olacağım. Devletimiz gerekli adımları atmış, yardım paketlerini açıklamıştır. Bu kampanyada olan, olmayanla paylaşacaktır” dedi.

‘KATKI KOYMALILAR’

Kampanyaya oda adına değil, şahsi geliri üzerinden destek verdiğini söyleyen Başkan Çenber, “Kampanya açıklandığında herkesin bütçesine göre katılım yaptığını gördüm ve ben de yaklaşık 1 yıllık gelirimi bağışlayacağımı duyurdum. Bu rakam da 25 bin lira civarı gibi oluyor. Bu birlik ve beraberliğe tüm İzmirliler’in de katkı koyması gerektiği düşüncesindeyim. Ben de çorbaya Menemen’den de bir katkı olsun istedim. Eminim ki, benim paylaştığımın çok üstünde meblağlar da olacaktır. Ne yapıyorsak milletimiz için yapıyoruz. Umarım bu virüs salgını bir an önce biter. Bu süreçte ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha göstermek gerekiyor. Biz bize yeteriz!” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

iklim-krizinde-dijital-grev

İklim krizinde ‘dijital grev’

altinorduda-hedef-ilk-6

Okan Derici: Her şey bizim elimizde