in ,

MHP’li Altınkeser: ‘Sessiz ve derinden hizmete devam’

MHP Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser, teşkilat çalışmalarının hala korona virüs salgını gölgesinde gerçekleştiğini belirtti, “Yinede vatandaşımızın hep yanındayız fakat sessiz sedasız” dedi.

mhpli-altinkeser-sessiz-ve-derinden-hizmete-devam

Sonbaharda gerçekleşecek ilçe kongreleri öncesinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Buca İlçe Başkanı Bahadır Altınkeser, “Sonbaharda ilçe kongrelerimiz var. Hazırlıklar söz konusu elbette. Bu yıl içinde yapmamız gerekiyor. Ağustos sonu Eylül başı gibi yapacağız. Rutin ve düğün havasında bir kongre yapma niyetimiz var” ifadelerini kullandı. Teşkilat çalışmalarının devam ettiğine değinen Altınkeser, “Ziyaretlerimize devam ediyoruz. Buca Belediye Meclisi başladı. Komisyonlar oluşturuldu. Şu an ciddi bir çalışma yok. Korona ciddi anlamda her şeyi etkiledi. Kim diyorsa şu an siyasette şu şöyle bu böyle diye inanın ciddi bir çalışma yok, aktif siyasette yok. Korona virüs her şeyi etkiliyor” açıklamalarında bulundu.

‘HER KOŞULDA BURADAYIZ’

Salgın riskinin hala var olduğunun altını çizen Altınkeser, “Bizde çok kalabalık etkinlikler ve çalışmalar düzenleyemiyoruz elbette salgın nedeniyle. Ufak çaplı ziyaretler yaparak süreci devam ettiriyoruz. Esnaf, muhtar, hasta ziyaretlerimiz var. İlçemizdeki bürokratik isimler de değişti. Kaymakam Bey, İlçe Emniyet Müdürü, hastanelerde başhekimler değişti. Önümüzdeki hafta yeni atananlara tedbirleri elden bırakmadan ziyarete gideceğiz. Elbette yalnızca ziyaretlerde bulunmuyoruz. Vatandaşımızın her zaman yanındayız. Balık Hali’nin yer aldığı Oldur Köyü’nde, bir vatandaşımızın evi yandı. Tüm tadilat ve onarımları yapıldı. Bu hafta kendilerine teslim edeceğiz. Sessiz sedasız bir yandan bu işleri yapıyoruz. İyilik gizli olunca daha güzel. İyilik yap, denize at demişler. Pek gündeme almak istemiyoruz.  Vatandaşımızın her zaman, her koşulda yanında oluyoruz. Umuyorum zor günler tedbirler ile geride kalacak” diye konuştu.

Rana Beyza Öztürk / Özel Haber

chpli-sertelden-yerel-basina-destek-cagrisi

Atila Sertel: ‘İktidara yürüyüş yolu tıkanmamalı’

tarihi-levanten-kosku-ayaga-kalkiyor

Tarihi Levanten Köşkü ayağa kalkıyor