in ,

Öğrenci yurdunun yemekhanesinde üniversite öğrencisinin başının kesildiği olayla ilgili Bakan Kasapoğlu’ndan açıklama

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya’da özel bir öğrenci yurdunun yemekhanesinde üniversite öğrencisinin öldürüldüğü haberine ilişkin açıklamada bulundu

ogrenci-yurdunun-yemekhanesinde-universite-ogrencisinin-basinin-kesildigi-olayla-ilgili-bakan-kasapoglundan-aciklama

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya’da özel bir öğrenci yurdunun yemekhanesinde üniversite öğrencisinin öldürüldüğü haberine ilişkin, “Konuyu Antalya Valimizle görüştüm. Olayın gerçekleştiği mahallin yurt olmadığı bilgisine ulaştım. Konu emniyetin takibinde. Bizler de takip edeceğiz. Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TBMM Genel Kurulu’nda bakanlığın 2022 yılı bütçesine ilişkin sunum yaptı. Kasapoğlu, sözlerine başlarken Antalya’da özel bir öğrenci yurdunda bir çalışanın, yemekhanede üniversite öğrencisini öldürdüğü haberlerine ilişkin açıklama yaptı. Kasapoğlu, yaptığı açıklamada “Konuyu Antalya Valimizle görüştüm. Olayın gerçekleştiği mahallin yurt olmadığı bilgisine ulaştım. Konu emniyetin takibinde. Bizler de takip edeceğiz. Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı. (DHA)

İzmir’de tartıştığı kişiyi pompalı tüfekle öldüren sanığa ‘haksız tahrik’ indirimi! Müebbetten 11 yıla düştü…

komiser-yardimcisinin-tartistigi-genclerden-birine-tokat-atti

Sokak ortasında gence tokat atıp ‘seni öldürürüm’ diye tehdit eden komiser yardımcısı ve olaya karışan bekçi hakkında idari soruşturma!