in ,

Seferihisar’da Seyyar Market kapınızda!

Seferihisar Belediyesi koronavirüs salgını sürecinde alınan tedbirler nedeniyle  sokağa çıkamayan, ulaşım sorunu yaşayan vatandaşlar için “Seyyar Market” uygulamasını hayata geçirdi.

seyyar-market-kapinizda
Sokağa çıkma yasağı devam ederken, bugün başlayan “Seyyar Market” uygulaması vatandaşların  market ihtiyaçlarının karşılanması için hizmete Karakayalar Mahallesi’nden başladı.
Sokağa çıkma yasağı ve salgın nedeniyle dışarı çıkamayan Seferihisarlılar kapılarının önünde uygun fiyatlara market alışverişlerini yapabiliyor. Ayrıca kredi kartları ile alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar için pos makinesi de bulunuyor.

Pazartesi, salı ve çarşamba günleri çalışacak

Seyyar Market Karakayalar, Sığacık, Akarca, Tepecik, Bahçeköy, Ömür Beldesi, Sakız Ağacı, Havacılar Sitesi, Arkonut Sitesi ve Kırbağ mahallelerinde hizmet verecek. Belediye Başkanı İsmail Yetişkin “Dünyada koronavirüs haberleri yayılmaya başladığı günlerden itibaren pek çok çalışmayı hayata geçirdik. Salgının biraz olsun etkisini azalttığı bugünlerde artık yeni bir aşamadayız. Ancak tedbirleri elden bırakmamak çok önemli. Seyyar Market uygulamamız ile vatandaşlarımızın alışveriş konusunda sıkıntı yaşadığı bugünlerde onlar için kolaylık sağlamak istedik. Seferihisar Belediyesi, bu zor günlerde her adımda vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdürecek” dedi.​
zam-yoksa-maaslar-dolarla-odensin

‘Zam yoksa maaşlar dolarla ödensin!’

19-mayista-balkonlara-cagri

Haydi Bornova saat 21.00’de balkonlara!