in ,

Şehitlerimiz adına vatandaşa destek!

Gaziemir’de, salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşların imdadına emekli polisler koşuyor. Sıcak sıcak dağıtılan yemekler yüzleri güldürüyor

sehitlerimiz-adina-vatandasa-destek

Emekli polisler el ele vererek, korona virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren vatandaşların imdadına koşuyor. Gaziemir’deki Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği, (TEMPÖHDER) Tümay Lojistik ve Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Bayraklı Şubesi işbirliği ile hazırlanan yardım kampanyasında günde 180 kişiye yemek dağıtılıyor. TEMPÖHDER Başkanı Uğur Yenen, “COVİD-19 salgın hastalığı sebebiyle, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza günde 1 öğün sıcak yemek dağıtmak üzere, Tümay Lojistik sahibi Bayram Tüm, Özel Şeyma Kılınç Anaokulu Kreş Gündüz Bakım Evi ve TEMPÖHDER olarak Gaziemir Kaymakamlığı’ndan izin almış bulunmaktayız. Bayram Tüm öncülüğünde 100 kişiyle başladığımız yemek dağıtımımız yeni katılan Recep Güngör ve M. Sait Sert arkadaşımızla bugün 180 kişiye ulaştı. Amacımız, böylesi zamanlarda insanların yüzünü bir nebze de olsun güldürebilmek. Lütfen, yakın çevrenizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım edelim. Geçtiğimiz gün yemeklerimizi PÖH. Şehit Cihat Akkaya ve beraberinde şehit olan kardeşlerimiz adına dağıttık. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi.

‘İNANCIMIZ TAM’

Konuyla ilgili Ege Telgraf’a açıklamalarda bulunan Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Bayraklı Şubesi Başkanı Hacı Mehmet Bektur da, “Gaziemir’de el ele verdik, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Böyle zamanlar birlik ve beraberlik duygusunun en önde olması gerekiyor. Umuyoruz ki, bu uygulamayı kısa bir süre içinde diğer ilçelerimize de yayalım. Polisin emeklisi yok, biz ölene kadar polisiz. Her zaman vatandaşın yanındayız. Biz bu ülkeye canla, aşkla emek vermiş polisler olarak halkımızın hizmetkarıyız. Bu zorlu günlerin geçeceğine dair inancımız tam. Emekli polisler olarak tüm vatandaşlarımıza sağlıklı günler dileriz” diye konuştu.

Yağmur Gülü / Özel Haber

sahte-hocalara-gun-dogmasin

‘Sahte hocalara gün doğmasın!’

virus-hizmete-engel-olamaz

“Virüs hizmete engel olamaz!”