in ,

Sındır’dan ilçe başkanlığı açıklaması

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır sosyal medya hesabı üzerinden ilçe başkanlığı seçimleri hakkında açıklama yaptı

kamil-okyay-sindir-sosyal-medya

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. CHP’de yapılacak il ve ilçe başkanlıkları yarışı öncesinde hakkında çıkan haberler hakkında açıklama yapan Sındır, Bornova‘da yapılacak seçim öncesi tarafsız olduğunu belirtti.

Kamil Okyay Sındır açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Kamuoyuna Önemle Duyururum;

CHP Bornova İlçe Kongresine giderken bugüne kadar hiçbir yol arkadaşımın adaylığı konusunda hiç kimse ile herhangi bir görüşmem olmamıştır. Özgür iradesiyle yola çıkan olası tüm adaylarımız benim için değerlidir ve hepsine içtenlikle başarılar dilerim.

Süreç içerisinde partimizi en iyi şekilde temsil edebilecek, ilçemize, ülkemize ve insanlığa en yararlı çalışmaları yapabilecek, demokrasi, temel hak ve özgürlükler ve sürdürülebilir bir çevrede yaşam mücadelemizi en etkili verebilecek ve partimizi iktidara ve ülkemizi kurucu başkanımız büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine taşıyacak en doğru aday konusunda şahsi ve tekil bir tercihim sade bir üye sıfatımla ve doğal olarak mutlaka olacaktır.

Saygıyla Duyururum…”

Haber Merkezi

İzmirliler için taksi uygulaması: ‘EnTaksi İzmir’

tunc-soyer-sosyal-medya-buca-metrosu

Başkan Soyer’den Buca Metrosu paylaşımı