in ,

Ufresh’den İzmir’de görkemli açılış

Uğur Entegre Gıda, Ufresh markası ile 2020 Kasım ayında ticari faaliyetlerine mağazacılık deneyimini de katarak şubeleşmeye başladığı serüveninde 4. şubesi ile İzmir’de.

ufreshden-izmirde-gorkemli-acilis

Uğur Şirketler grubunun en yeni üyesi olan Uğur Entegre Gıda, Ufresh markası ile 2020 Kasım ayında ticari faaliyetlerine mağazacılık deneyimini de katarak şubeleşmeye başladığı serüveninde 4. şubesi ile İzmir’de.

Gıda saklama konusundaki 60 yıllık tecrübeleri ile ortaya çıkarttığı Ufresh, Chocolate 333 ve Su Üstünde markaları, üstün kalite anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Ufresh markasının İzmir’deki ilk şubesinin resmi açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti. Uğur Entegre Gıda yatırımlarının İzmir’de devam edeceğinin de sinyallerini verdi. ‘Anın Tadını Keşfet’ sloganını benimseyen Ufresh markası, satış ağını genişletiyor. Taze kuruyemiş, kuru meyveleri ve geleneksel lokumları ile Ufresh markası, İzmir’de ilk şubesini Balçova Ata Caddesi’nde faaliyete başlattı. Ufresh Balçova şube yetkilisi açıklamasında; “İzmir, Ege bölgesi ve markamız için oldukça önemli bir şehir. Ürün çeşitliliğimiz ile her gün daha fazla takdir ediliyoruz. Halkın bu ilgisi de bizlerin ileriye dönük hedefleri için büyük motivasyon kaynağı. Halkımızın sloganımızdaki gibi anın tadını çıkartmasına vesile olmaktan dolayı gururluyuz” ifadelerini kullandı.

Balçova’nın en yoğun caddelerinden olan Ata Caddesi üzerinde açılan Ufresh şubesi, içerisinde bulunan lokum çeşitliliği ve taze kuruyemişlerinin yanında, Chocolate 333 markasının el yapımı Belçika çikolataları, Dünya Kahveleri, Su Üstünde markasının deniz temalı hediyelik ürünleri ile şimdiden ilgi odağı olmayı başarıyor. Mağaza yetkilisi aynı zamanda, çok yakın tarihte gelecek yeni şubelerinin de olduğunu ve İzmir’de yatırımlarının devam edeceğini belirtti.

bosanmak-isteyen-esini-tufekle-olduren-koca-adliyede

Boşanmak isteyen eşini tüfekle öldüren koca adliyede!

fizyoterapist-koray-cinar-hali-saha-macinda-kalbine-yenildi

Fizyoterapist Koray Çınar, halı saha maçında kalbine yenildi