in ,

4 bin çocuk için STEMBÜS devrede

STEMBÜS, Karşıyaka’daki dezavantajlı bölgeler de dahil olmak üzere okul öncesi 4 bin çocuğa hizmet vermek için mobil araçla hizmete başladı.

4-bin-cocuk-icin-stembus-devrede

İzmir Kalkınma Ajansı‘nın Mali Destek Programı doğrultusunda Karşıyaka Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Okul öncesinde her çocuk stembus ile buluşuyor” projesi kapsamında geliştirilen STEMBÜS, Karşıyaka’daki dezavantajlı bölgeler de dahil olmak üzere okul öncesi 4 bin çocuğa hizmet vermek için mobil araçla hizmete başladı.

İzmir Kalkınma Ajansı’nın Mali Destek Programı doğrultusunda Karşıyaka Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Okul öncesinde her çocuk stembus ile buluşuyor” projesi kapsamında geliştirilen STEMBÜS, Türkiye’de ilk defa Karşıyaka ilçesinde hizmete sokuldu. STEMBÜS’ün açılışına Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu, Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, AK Parti ve MHP ilçe yöneticileri, Kurum yöneticileri, İzmir Kalkınma Ajansı yetkilileri ve çok sayıda okuldan öğrenciler katıldı.

Yılmaz Durmaz

 

 

ci-group-buca-seriyi-devam-ettiremedi

Ci Group Buca seriyi devam ettiremedi

chpli-yucelden-cumhurbaskanina-davet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bir davet de Deniz Yücel’den