in ,

AK Parti’li Çiftçioğlu’ndan flaş adaylık açıklaması

Mevcut AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, ilçe kongreleri yaklaşırken açıklama yaptı. Aday olup olmayacağı merak edilen Çiftçioğlu kongreyi bayrak yarışı olarak nitelendirdi

ak-partili-ciftcioglundan-flas-adaylik-aciklamasi

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu‘nun yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Lise yıllarımda okul başkanıyken 27 Nisan e-muhtıra sonrası hissetmiş olduğum sorumluluk gereği teşkilat kapısını araladığım, 18 yaşına girer girmez üniversite komisyonlarında aktif göreve başlayarak gençlik kollarımızın her kademesinde görev aldığım AK Parti’mizde siyasete gözlerimi açtım.

Gençliğimin olgunlaşan diliminde 28 yaşımda AK Parti’m, Karşıyaka İlçe Başkanlığı gibi bir görevi tarafıma tevdi etti. Bir genel bir yerel seçim geçirdiğimiz bu iki yıllık süreci gönüllere dokunarak başarıyla tamamladığımızın inancındayım. Yerel seçimlerde Karşıyaka’nın belirlenen yeni sınırlarından sonra ilk defa bir büyükşehir belediye meclis üyesi çıkarıp, AK Parti’mizin Karşıyaka’da en yüksek oyunu alarak özverili bir mücadele ortaya koyduk. Yönetim kurulumuz, mahalle başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımızla bir ve beraber olarak tek vücut olduk, güzel hatıralar biriktirdik ve şanlı mücadelelerde bulunduk.

Görevimizi hakkıyla ifa etmenin huzurunu yaşamakla birlikte, partimizde gerçekleşecek yenilenme ve bayrak değişimi neticesinde yapılacak olan kongrede aday olmayacağımı tüm kamuoyuna bildiririm.

Bizim davamıza olan sadakatımız ve inancımız tamdır. AK Parti’mizin üyesi olarak liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmayı kendimize en büyük makam addederiz. İlk günkü aşk ve heyecanla bu dava için ne görev verilirse çalışmaya ve fedakarlık göstermeye devam edeceğiz. Milletvekillerimize, il başkanlığımıza, her zaman en büyük destekçim olan tüm teşkilat mensuplarımıza ve Kaf Sin Kaf‘a duymuş olduğum sevdayı belirtir herkesten helallik dilerim.”

denizliye-sehit-atesi-dustu

Denizli’ye şehit ateşi düştü

izmirde-kuvvetli-saganak-ve-yagis-uyarisi

İzmir’de kuvvetli sağanak yağış uyarısı!