in ,

Fatih Terim sevindiriyor!

Geçtiğimiz hafta Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisine başlanan Galatasaray teknik dikektörü Fatih Terim’den güzel haber geldi. 

fatih-terim-sevindiriyor

Geçtiğimiz hafta Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisine başlanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’den güzel haber geldi.

Hürriyet gazetesinden, Fatih Çekirge imzalı habere göre, sesinde en ufak bir yogunluk bulunmayan Terim’in, öksürük şikayetinin de bulunmadığı ve moralinin yüksek olduğu belirtildi. 2-3 güne kendisine bir test daha yapılacağını söyleyen Terim, doktorların kendisine çok iyi baktığını vurguladı.

23 Mart Pazartesi günü twitter hesabından Koronavirüs sonucunun pozitif çıktığını duyuran tecrübeli teknik adam, iki gün sonra yine twitter üzerinden, sevenlerine “O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. iyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum.” açıklamasını yapmıştı.

bucada-cadde-uzerine-el-dezenfektani-koydular

Buca’da cadde üzerine el dezenfektanı koydular

bucali-evde-kalmadi-sirinyer-pazari-doldu

Bucalı evde kalmadı, Şirinyer pazarı doldu