in ,

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, koronavirüse yakalandı! İki gün önce futbolcularla yemek yemişti…

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı. Ali Koç, iki gün önce futbolcularla birlikte toplu yemek yemişti

fenerbahce-baskani-ali-koc-koronaviruse-yakalandi-iki-gun-once-futbolcularla-yemek-yemisti

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada konuyla ilgili şu ifadeler yer aldı:

“Başkanımız Ali Koç Hakkında Bilgilendirme Başkanımız Ali Koç’un dün gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir. Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup, izolasyon ve tedavi süreçlerine evinde devam edilmektedir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.”

İki gün önce Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile yöneticiler, futbol takımı teknik heyeti ve oyuncularla yemekte bir araya gelmişti. Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre Ali Koç ve yöneticiler, sarı-lacivertli ekibin teknik sorumlusu Emre Belözoğlu, yardımcıları ve oyuncularla Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde hazırlanan barbekü organizasyonunda yemek yedi. Yemeğe Ali Koç’un yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Mustafa Kemal Danabaş ve Selahattin Baki, teknik ve idari heyet, oyuncular, Futbol Akademi Genel Koordinatörü Tahir Karapınar ile personel katıldı. Ali Koç yakından ilgilendiği futbolcularla sohbet etti.

sahte-test-sonucu-cikaran-korona-cetesi-cokeltildi

İzmir’de FETÖ’nün tepe yönetimiyle irtibatları olan 15 kişi gözaltında

sinir-krizi-geciren-genc

Cinnet geçiren genç kendini bıçakla yaraladı