in ,

İYİ Gençlik İzmir İl Başkanlığı’ndan Ankara’ya çıkarma

İYİ Gençlik İzmir İl Başkanı Kaan Altındağ, yönetimi ve İlçe gençlik kollarının da katılımı ile İYİ Parti TBMM Grup toplantısına ardından da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le birlikte Anıtkabir’de ATA’nın huzuruna çıkacak

İYİ Gençlik İzmir İl Başkanlığı olarak 450 kişiyle Ankara’ya çıkarma yapacak gençlerin ortak açıklaması ise şöyle oldu; “Aramızda Anıtkabir’e gidemeyen arkadaşlarımız da var. Hayat pahalılığı sadece cebimize değil, tarihimizi tanımamıza da engel oluyor. Bu etkinlikle birlikte moral, motivasyon ve Ata’mızın huzuruna çıkacak olmanın heyecanını da yaşayacağız.”

“BU 19 MAYIS’IN ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMİ DAHA BÜYÜK.”

İl Başkanı Kaan Altındağ yaptığı açıklamada; “Her 19 Mayıs’ta ülkemizin durumu daha da kötüye gitti. Gençlerin hayalleri ve umutları köreltildi. Bilim ve eğitimin içi boşaltıldı. Ülkesini terk etmek isteyen bir nesil yaratıldı. Biz biliyoruz ki kimse ülkesini terk etmek istemiyor. Herkesin ortak isteği daha iyi bir yaşam, liyakat esaslı bir davranış ve insanca yaşamak. İYİ Parti iktidarında gençlerimiz hak ettiği değeri bulacak.”

15 yaşındaki çocuk baba katili oldu

MTA 70 sözleşmeli personel alacak