in ,

İzmir’de Genç Şarlo Yarışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Daire Başkanlığı ile İZELMAN A.Ş.’den gençlik bayramında Genç Şarlo Yarışması.

izelman-asden-genc-sarlo-yarismasi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ile İZELMAN A.Ş., Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamına ortak etkinlik düzenliyor. Etkinlik lise, üniversite ve açık (18-25 yaş) olmak üzere 3 kategoride tirad ve komedi gösteri yarışması olarak gerçekleşecek.

Tirad başlığında katılacaklar için konu sınırlaması bulunmayan yarışmada komedi başlığında ise “izolasyon ve sosyal mesafe” ele alınacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlanmasına ve değerinin vurgulanmasına, içinde bulunduğumuz bu süreçte, gençlerimizin ve vatandaşlarımızın motivasyonunun artmasına vesile olacak; gençlik ruhuna, yaş özelliklerine ve beğenisine uygun şekilde düşünülmüş, gençlerin iç dünyasını anlatan eserlerin katılacağı tirad ve komedi gösterisi yarışması son başvuru tarihi 15 Mayıs olarak belirlendi.

Başvurular nereden yapılacak?

Dereceye giren eserlerin sosyal medya hesaplarından paylaşılacağı yarışmada ilk 3’e girenlere sürpriz hediyeler verilecek ve aynı zamanda ünlü kişilerle söyleşi olacağı sağlanacak. Mansiyon kazananlara ise 10 kitaptan oluşan Tiyatro Kitaplığı hediye edilecek. Başvurular ücretsiz olup izmirgenc@izelman.com.tr adresinden mail olarak kabul edilecek ve sonuçlar ise 18 Mayıs tarihinde açıklanacak. Katılım şartları hakkındaki detaylı bilgilere www.izelman.com.tr adresinde duyurular kısmından ulaşılabilmektedir.

 

Pandemi doktoru Deniz Atasever, iki ay sonra çocuklarına kavuştu

menemensporda-ali-ozgun-gitti

Menemenspor’da Ali Özgün gitti