in ,

Kocaeli’de kızına ve yeğenlerine cinsel istismarda bulunan erkeğe 31 yıl hapis cezası

Kocaeli’de, kızı ve 12 ila 10 yaşlarındaki yeğenlerine cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan A.A.S., 31 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.

kocaelide-kizina-ve-yegenlerine-cinsel-istismarda-bulunan-erkege-31-yil-hapis-cezasi

Kocaeli‘de, evli olduğu kadının kızı ve 12 ila 10 yaşlarındaki yeğenlerine cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan A.A.S., 31 yıl 9 ay hapis cezası aldı.

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaşayan A.A.S., 2015 ve 2019 yılları arasında evli olduğu kadının kızı ile yeğenlerine cinsel istismarda bulundu. Sanığın yaşadığı Gölcük’teki ev ve büyükannelerinin yaşadığı Derince’deki evde defalarca tekrarlanan istismarlar, 2019 yılında C.K.’nin yaşadıklarını yazdığı notu öğretmenine göstermesi ile ortaya çıktı. Öğretmenin suç duyurusunun ardından A.A.S. tutuklandı.

KIZINA İSTİSMARDAN 19 YIL 3 AY CEZA

A.A.S.’nin kızına yönelik gerçekleştirdiği cinsel istismar suçlarından Kocaeli 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılan yargılamasında, 19 yıl 3 ay hapis cezası aldığı öğrenildi. Sanığın avukatı aracılığıyla itiraz ettiği karar, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi‘nce değerlendirilecek.

DHA’da yer alan habere göre A.A.S.’ın yeğenlerine yönelik cinsel istismarda bulunduğu suçlaması ile Kocaeli 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden davanın ise bugün karar duruşması görüldü. Duruşmaya sanık A.A.S. ile avukatı ve ailelerin avukatları katıldı. Son sözü sorulan sanık A.A.S., “Bir şey yapmadım. Suçsuzum. Üzerime atılı suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum. Beraatimi talep ediyorum” dedi.

Toplanan deliller, çocukların uzmanlar eşliğinde alınan ifadeleri ve ilgili raporları değerlendiren mahkeme heyeti, A.A.S.’ın cezalandırılmasına karar verdi.

 

-birgun.net

gazeteciler-buyuk-bir-hak-kaybi-ile-karsi-karsiya

Gazeteciler büyük bir hak kaybı ile karşı karşıya

karsiyaka-maci-korona-nedeniyle-ertelendi

Karşıyaka maçı korona nedeniyle ertelendi