Erdoğan’ın rakibi AKP’liler ve bürokratlar

senlik
Yunus KARAKAYA
7 Ekim 2022

Son dönemlerde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve hükümete karşı çeşitli oyunlar sergilendiğinin sizlerde benim gibi farkındasınızdır.
Bunların başını AK Partili gibi görünen AKP’liler çekiyor, sonrasında ise bürokratlar geliyor.
İktidar partisi mensubu en üst tavanından en alt tabanına kadar herkeste bir vurdumduymazlık havasını üzülerek gözlemliyorum.
Hele gele son aylarda ülkemizde yaşanan gelişmelere ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı girişilen operasyonlara karşı parti teşkilatları maalesef sessiz kalıyor.
Kendileriyle ilgili her türlü paylaşımları saniye saniye sosyal medyaya servis edenler konu ülke ve Cumhurbaşkanı Erdoğan olunca nedense sessiz kalmayı tercih ediyor.
İşleri güçleri onu ziyaret, bunu ziyaret hemen ardından boy boy fotoğraf paylaşım yapmak.
Nedense kendileriyle ilgili her türlü paylaşımları saniye saniye sosyal medyada paylaşanlar konu ülke ve Cumhurbaşkanı Erdoğan olunca sessiz kalmayı tercih ediyor.
Maalesef AK Parti teşkilat ve üyeleri, 2023 yolunda sosyal medyanın önemli bir argüman olduğunun ya farkında değil yada kulak arkası ediyorlar. Yani teşkilatların birçoğu resmen yatıyor.
Durum böyle olunca parti içindeki AKP’lilere ve büroklara gün doğuyor meydan onlara kalıyor.
Bürokratların çoğunun özellikle işleri aksattığı vatandaşlarla hükümeti karşı karşıya getirme gayretinde olduğunun da özellikle altını çizmek isterim.

YURTTAŞ’DAN ÇÖZÜM ÖNERİSİ

Üzüm üreticisinin dertli olduğunu kaydeden AK Parti 24. Dönem Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş‘ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bir isteği var.
Üzüm tüketimi ve sağlıklı beslenme için;
-Okul Üzümü Akıl Üzümü: Haftada iki gün tüm ilk ve ortaokullarda üzüm dağıtılmasını,
-Asker Üzümü: Tüm askeri birliklerde er erbaş ve rütbeli askeri personele haftada iki gün üzüm dağıtılmasını arz ediyoruz.
Daha önceden okullarda üzüm dağıtımı başarı ile sağlanmıştı. Şimdi hem bu projenin tekrar hayata geçirilmesini ve de askeri birliklerdeki personellere (polislerimiz, bekçilerimiz ve güvenlikle ilgili tüm personel de dâhil edilirse çok iyi olur) haftada iki gün üzüm dağıtılmasını takdirlerinize arz ederiz.
Bizim çocukluk yıllarımızda askerde olanlara Silahlı Kuvvetler adı altında sigara dağıtılıyordu. Sayın Cumhurbaşkanım! Sigara İle ilgili mücadelenizi takdirle destekliyoruz. O günlerde sigara dağıtılırken bugün üzüm dağıtılması çok anlamlı ve yararlı olacaktır.

ERKEKLİĞE İLK ADIMI ATTI

Yeğenim Dilek-Erdoğan Toprak’ın biricik oğlu, Ebrar Nur’un kardeşi Burak geçtiğimiz günlerde erkekliğe ilk adımını attı. Burak ve Toprak ailesini tebrik ederim.
Burak ve Ebrar Nur’un sünnet töreninde oynadığı zeybek oyunu ise ayakta alkışlandı.

Unutulmaz anılar ve güzelliklerle: Karadağ (1)

izmirspor

Gülümsemek güzeldir hele ki fotoğraf var ise