Yolun açık olsun Haluk Başkan

yolun-acik-olsun-haluk-baskan
Yunus KARAKAYA
27 Aralık 2019

Nazilli Belediye Başkanlığı döneminde başarılı çalışmalara imza atan Haluk Alıcık şimdi de ağır bir yükün altına girdi. Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya davet edilen Haluk Başkan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Aydın İl Başkanlığı görevine getirildi.
Haluk Başkanın bu görevinde üstesinden geleceğinden ve MHP’yi Aydın’da birinci parti durumuna getireceğinden şüphem yok. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu’na karşı da sert bir muhalefet sergileyeceğini düşündüğüm Başkan Haluk Alıcık sohbetimizde, “Öncelikle; kutlu davamızı cennet Aydın kentimizde bu günlere taşıyan dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor, vefat edenlere rahmet diliyorum. Cumhur İttifakı ikliminde doğru siyasi duruşumuzu hemşerilerimizle paylaşacağız. Ağaca bakarken, ormanı gözden kaçırmayacağız.
Her gönülde; son derece olgun, düzeyli, seviyeli, anlaşmaya ve uzlaşmaya dayalı hemşerilik zemininde güçlü olacağız. Dava arkadaşlarımızla dün olduğu gibi bugün de kararlı ve heyecanla çalışacağız.
Demli çayın dumanında, efe kahvemiz eşliğinde sohbet için hemşerilerimizi teşkilatlarımıza bekliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
Alıcık yönetiminde şu isimler yeraldı;
Gürşat Kale, Mustafa Akkaya, Hasan Eren, Hüseyin Özer, Ahmet Gökhan Dağlıoğlu, Ali Rıza Alkan, Ahmet Adıgüzel, Ahmet Şahin, Aslı Ünlü, Birol Yavuzbaş, Mevlüt Burak Kaptan, Burhan Uçaş, Cafer Menderes, Cihan Işıklar, Erkan Angı, Faruk Barbaros, Fatih Esmek, Gökhan Kılıç, Hüseyin Hanay, Kasım Durmaz, Mehmet Cemal Şengün, Mehmet Aslan, Mehmet Sürücü, Osman Yavuz, Sezgin Aydın, Uğur Arıkan, Yusuf Sayıntürk, Ümit Örü, Hakan Çalıkoğlu, Tahsin Yörük, Cüneyt Gökçekoyon, Zafer Erzurum, Turan Bozat, Güneri Yörükoğlu, Fatih Koçak, Orhan Koç, Şenol Kızıl, Koray Yılmaz, Mustafa Bakırcı, Metin Sakalar, Muhittin Kocayiğit, Murat İnan, Hulki Karakaya, Bülent Çam.

ŞÜYUU VUKUUNDAN BETER

Her zaman söylerim CHP’nin en büyük rakibi yine CHP’dir. Son dönemde yaşananlar bu söylemimi bir kez daha doğruladı. Önce Muharrem İnce, şimdi de CHP eski milletvekili Sinan Aygün ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasında yaşanan olaylar CHP içinde yaşanan sıkıntıları daha da gün yüzüne çıkardı. Sinan Aygün’ün ortaya attığı iddialar yenilir yutulur cinsten değil. Ne Mansur Yavaş, ne de CHP Genel Merkez yöneticileri vatandaşı tatmin edecek bir cevap veremiyor. Atalarımız boşuna “Şuyuu vukuundan beter” dememiş. Yani bir şeyin dedikodusunun yapılması, onun gerçekleşmesinden daha kötüdür.

ADRESE TESLİM SÖZ

Fare çıktığı deliği bilir: Bir kabahate, suça veya gizli işe kalkışan kişi, yakalanacağını anladığında nereye sığınacağını bilir.

gunde-12-milyon

Günde 12 milyon!

togg

Yerli otomobil hayırlı olsun!