Ortalık yıkıldı, maç sevincinden zıplayan kadının memesi bluzundan çıktı diye.

ABDli rakiplerini, 3-2 gibi çetin bir mücadelenin ardından yenen A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularımız, büyük bir gurur yaşattı.

Galibiyet sevinci tribünlerden takip edilirken, güzel bir kadın yansıdı görüntüye. Maç boyunca ara ara görmüştük zaten. Bilirsiniz, kameralar güzel kadınları, çocukları, yüzü boyalı - bayraklı erkek taraftarları çok sever. 

Neyse, dekoltesinin azizliğine uğrayan seyirci, zıpladığında frikik verdi. Memesi bluzunden çıktı. Amaaaaan olanlar oldu!

Hiç meme görmemiş tayfa konuyu öyle bir sulandırdı ki, sosyal medya Filenin Sultanları'nın ABD' deki yenilgisiz serisine değil, Melisa Vargas'ın yeni rekoru 121 km/h servisine değil, taraftarın memesine odaklandı. 

Kadıncağız, sosyal medya hesaplarını gizlemek zorunda kalmış, bakar mısınız rezalete! 

TRT görüntü için özür diledi; ama iş daha da büyüdü. Vatandaş, "Milyon milyon ödediğiniz huzur hakkı için özür dileyin" diyerek, "Biz yapmadık, ABD medyası yaptı" konulu özür açıklamasına ateş püskürdü. 

Evet, kadınların memeleri var arkadaşlar, bu bir sır değil. Millete edep, adap dersi verip, sahilde, düğünde, orada burada dekolte görünce, hatta evet meme görünce, hiç görmemiş gibi davranan, konuyu taciz derecesine kadar ilerleten tüm edep bekçisi edepsizlerin karşısındayız. Hayvan gibi değil, insan gibi yaşamayı öğreneceksiniz. 

Mini şortlu kızları, bacakları için değil mücadeleleri için izlemeyi öğreneceksiniz. Kadının memesi açılınca başınızı çevirmeyi öğreneceksiniz. Seksüel hayallerinizi yalnızca partnerinizin süsleyeceğini, milletin karısının kızının kılık kıyafetine değil kendi aklınıza, fikrinize "Çüş" demeyi öğreneceksiniz! Hiç kimsenin yatak odasının sizi ilgilendirmediğini, yalnızca ülkemizi nasıl temsil ettiğiyle ilgilenebileceğinizi öğreneceksiniz! 

Tribünden sahaya dönecek olursak... Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin ikinci haftasını tamamladı. Sultanlar, 8 maçın 6'sını kazanarak zirvedeki yerini korudu. Ligiin üçüncü ve son haftası 12-16 Haziran 2024 tarihleri arasında Hong Kong’ta düzenlenecek. Millilerimiz burada, Tayland, Dominik Cumhuriyeti, Çin ve Brezilya ile karşılaşacak. Desteğe devam Türkiye!

Etiketler: kadın, voleybol, meme